Şaşırtıcı Garmin Fenix ​​6X Pro ve diğer harika Garmin akıllı saatleri satışta


Garmin Fenix ​​6X Pro dahil olmak üzere Garmin akıllı saatleriyle ilgili bugünün en iyi Amazon fırsatlarına ve indirimdeki diğer harika seçeneklere göz atın


Bugünün anlaşmalarına, tercih ettiğiniz modele bağlı olarak yüzde 38’e varan tasarruf sağlayan çeşitli Garmin akıllı saatleriyle başlıyoruz. Örneğin, güçlü Garmin Fenix ​​6X Pro’yu, ilgilenen herkes için yüzde 31 tasarruf anlamına gelen 215 $’lık bir indirim aldıktan sonra yalnızca 485 $’a alabilirsiniz. , derece ayarlı hız kılavuzu, nabız OX sensörleri ve 1,4 inç ekran. Ayrıca, güneşli bir günde daha uzun süre çalışabilen 21 saatlik bir pil olan gelişmiş uyku izleme özelliğine sahip olursunuz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bir sonraki en iyi seçenek, şu anda yüzde 23 indirim alan Garmin Vivoactive 4 olarak geliyor ve bu da onu 268 $ ‘dan kapmak için bırakıyor. Bu model aynı zamanda Fenix ​​6X Pro’nun kemikli enerji izleme, animasyonlu egzersizler, gelişmiş uyku izleme için Pulse IX sensörleri ve 45 mm modelinde 81,99 $ indirim gibi en iyi özelliklerinden bazılarını içerir. Garmin Venu şu anda yüzde 37 tasarruf anlamına gelen 130$’lık indirimin ardından 220$’a satılıyor. Bu model Pembe Altın renginde Tan Kordonuyla gelir, bu yüzden ödeme düğmesine basmadan önce beğendiğinizden emin olmalısınız.

Garmin Instinct ve Garmin Venu Sq modellerini de indirimli olarak bulacaksınız. Daha büyük Gamin Instinct, yüzde 38’lik bir indirimle gruptan en iyi tasarrufları alıyor, bu da 115 $’lık bir indirimden sonra 185 $’a bir tane alabileceğiniz anlamına geliyor. GPS özellikli bu sağlam dış mekan saatinde kalp atış hızı izleme ve 3 eksenli pusula bulunur. Ve son olarak, daha uygun fiyatlı seçenek Gamin Venu Sq olarak geliyor ve şimdi 29$’lık bir indirimden sonra 171$’a alınabiliyor. Bu seçenek, parlak bir dokunmatik ekrana, altı güne kadar pil ömrüne ve daha fazla harika özelliğe sahiptir.