Samurai Slaughter House artık ücretsiz bir demo ile Oculus Quest 2’de mevcut


Ne bilmek istiyorsun

  • Samurai Slaughter House kapalı betadan çıktı ve artık SideQuest’te Quest 2 için mevcut.
  • Oyun, oyunculara bir samurayın yerine geçme ve yokai canavarları ve düşmanlarıyla dolu Metroidvania benzeri bir açık dünyayı keşfetme şansı sunuyor.
  • Oyun sınırlı bir süre için %35 indirimle satışa sunuldu ve oyuncular önce ücretsiz bir demo aracılığıyla deneyebilirler.

Destansı bir maceraya atılmak isteyen Quest 2 oyuncuları, SideQuest’te kısa süre önce kullanıma sunulan ücretsiz bir demo sayesinde artık Samurai Slaughter House’u ücretsiz olarak deneyebilir. Sanal samuray savaşçıları, dev kaleyi ve beraberindeki dağlık bölgeleri keşfedebilir, düşmanlarla savaşabilir, zaferi garantilemek için yokai canavarları toplayabilir ve yol boyunca çok sayıda NPC ile tanışabilir.

Oyun, oyuncuların yeteneklerinin kilidini açarken veya görevlerinde yardımcı olacak öğeler bulurken dünyanın daha fazlasını ziyaret edebilecekleri Metroidvania tarzı bir oynanışa sahiptir. Oyunun çarpıcı Kurosawa’dan ilham alan siyah beyaz görselleri, piyasadaki benzer tarzdaki VR oyunları arasında anında kendisine ait bir görünüm veriyor ve Application Space Warp adlı yeni bir Oculus teknolojisi sayesinde bu karmaşık görünümün üstesinden geliyor. (yeni sekmede açılır).