Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy Watch Active’i FCC’ye uğrayarak bazı ilgi çekici ayrıntıları ortaya koyuyor


ABD FCC belgeleri, yeni nesil Galaxy Watch Active’de MIL-STD-810G yapısı ve 5ATM derecesinin yanı sıra 45 mm Paslanmaz Çelik kasa olduğunu ortaya koyuyor.


Samsung, ikisi şu anda ABD FCC veri tabanında tespit edilmiş olan Galaxy Watch Active serisindeki yeni nesil akıllı saat teklifleri üzerinde çalışıyor. SM-R845 ve SM-R855 model numaralarını taşıyan sertifika belgeleri, yaklaşan Samsung akıllı saat hakkında bazı ilginç bilgiler ortaya çıkardı.


Her iki model de 4G LTE desteği sunacak, ancak yalnızca Wi-Fi modelleri de yolda olabilir. Özellikle, SM-R845 varyantı için şemalar, Paslanmaz Çelikten yapılmış 45 mm’lik bir kasa boyutunu ortaya koyuyor, ancak daha kaliteli Titanyum yapıya sahip bir versiyonun da piyasaya sürüleceği bildiriliyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Çanta ayrıca, 5ATM su geçirmezlik derecesine ve yuvarlak ekranı korumak için bir Gorilla Glass DX katmanına sahip askeri sınıf bir MIL-STD-810G yapısından da bahsediyor. Ayrıca konumlandırma hizmetleri için GPS alacaksınız. SM-R855 model numarasını taşıyan versiyon hakkında pek bir bilgi yok ancak ikilinin küçük kardeşi olacağından şüpheleniyoruz.

FCC belgelerini incelerken, yaklaşan Galaxy Watch Active’in çevrimiçi olarak kolayca satın alabileceğiniz EP-OR825 model numarasını taşıyan bir kablosuz şarj cihazıyla birlikte geleceğini fark ettik. Bu, hem birinci hem de ikinci nesil Galaxy Watch Active akıllı saatlerle uyumlu olan ve 5V/1A nominal çıkışa sahip aynı kablosuz şarj cihazıdır.

Kaynak: DroidLife