Samsung’un QLED Q70A Serisi akıllı TV’sinde 1.000 dolardan fazla tasarruf edin


Bugünün en iyi akıllı TV fırsatları, en son Samsung QLED Q70A serisini ve daha fazla TV’yi indirimde bulabileceğiniz Amazon.com’dan geliyor.


Bugünün anlaşmalarına, evleri için devasa yeni bir ekran almakla ilgilenen herkes için mükemmel bir akıllı TV seçkisi ile başlıyoruz. Bugün için en iyi seçimimiz, şu anda yüzde 15 indirim alan 85 inç Samsung QLED Q70A Serisi 4K UHD Quantum HDR Smart TV, yani satın alma işleminizde 502 $ tasarruf edebilirsiniz. Bu, bu devasa QLED akıllı TV’yi 2.798 ABD Doları karşılığında sunar. Satın alma işleminizde daha da fazla tasarruf elde etmek için kasada N98ZYWLPANIK promosyon kodunu eklemeyi unutmamalısınız. Bu kodu girmek, gelecekteki Amazon.com satın alımlarınız için size 600 ABD doları tutarında bir kredi sağlayacaktır. Bu kredi, gönderiniz tamamlandığında e-posta yoluyla size ulaşacaktır. Başka bir deyişle, bu ürünü satın aldığınızda 1.102$ tasarruf etmiş olacaksınız.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha küçük 75 inçlik seçeneği istiyorsanız, yüzde 26 indirim aldıktan sonra 602 $ tasarruf sağlayan 1.698 $’a alabilirsiniz. 65 inçlik model, 302 $’lık indirimin ardından 1.098 $’a sizin olabilir, bu da ilgilenen herkes için yüzde 22 tasarruf anlamına gelir. Ancak, bu diğer seçeneklerin hiçbiri size ücretsiz Amazon kredisi sağlamaz.

Sırada, Samsung’un da biraz ilgi gören The Frame’i var. En iyi indirim, yüzde 12 indirimli 2020 43 inç modelle geliyor ve bu da onu 528 $ ‘dan kapmak için bırakıyor. En yeni modeller size yüzde 10’a varan indirim sağlayacak, bu yüzden onları kontrol edin ve dikkatinizi çeken bir şey olup olmadığına bakın.

Ayrıca, yüzde 24 indirim aldıktan sonra 75 inçlik modeliyle 1.147 ABD dolarına satılan en yeni LG LED Smart TV İnce Gerçek 4K UHD NanoCell TV’yi de kontrol edebilirsiniz. Ve daha uygun fiyatlı bir seçenek istediğinizi varsayalım. Bu durumda, Apple AirPlay 2 ve yerleşik Chromecast özellikli VIZIO 55 İnç M-Serisi 4K UHD Kuantum LED HDR Akıllı TV’ye de göz atmayı düşünebilirsiniz.

  • Samsung Q70A 85 inç 4K QLED TV

    120 Hz yenileme hızlı QLED ekrana sahip muhteşem bir akıllı TV.

  • Samsung Sınıfı ÇERÇEVE QLED LS03 Serisi

    The Frame ile odanızı bir sanat galerisine dönüştürün.

  • LG LED Smart TV UHD NanoCell TV

    LG’den harika bir alternatif.