Samsung’un okula dönüş fırsatları size sadece 800 $ karşılığında yeni bir Galaxy Z Fold 4 kazandıracak


Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4 ve diğer harika ürünleri indirimde bulabileceğiniz Samsung.com’daki en son okula dönüş fırsatlarından yararlanın


Chaebol, en yeni katlanabilir cihazlarında ve diğer mükemmel Galaxy ürünlerinde büyük paralar biriktirmenize izin verdiğinden, bugünün fırsatlarına her Samsung hayranı için harika haberlerle başlıyoruz.


İlk olarak, ön sipariş için hazır olan yeni Samsung Galaxy Z Fold 4’e sahibiz. Samsung’un size 1.000 $’a varan bir indirim sağlayacak gelişmiş takas tasarrufları sayesinde 800 $ gibi düşük bir fiyata bir tane alabilirsiniz. Ayrıca, yeni katlanabilir telefonunuzun ön siparişini vermek size ücretsiz bir bellek yükseltmesi ve S Pen’li bir Ayaklı Kılıf da kazandıracaktır, bu da bellek yükseltmede ekstra 120$ ve koruyucu kılıfta 89$ tasarruf anlamına gelir. Ayrıca fazladan bir kuruş ödemek zorunda kalmadan dört aylık YouTube Premium (yalnızca yeni hesaplar), üç aylık Spotify Premium, 6 aylık 100 GB OneDrive bulut depolama alanı ve dört aylık SiriusXM Akışı kazanabileceksiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung Galaxy Z Fold 4, Qualcomm Snapdragon 8+ Gein 1 işlemci, 1 TB’a kadar depolama alanı, 12 GB RAM, 5G desteği, 50 MP birincil atıcılı üçlü kamera kurulumu, 7,6 inç QXGA+ Dinamik AMOLED 2X Sonsuz Esnek Ekran ile birlikte gelir 120Hz uyarlanabilir yenileme hızları ve diğer harika özelliklerle.

Samsung Galaxy Z Katlama 4

Samsung Galaxy Z Katlama 4

En yeni Samsung Galaxy Z Fold 4, en güçlü Qualcomm SoC, daha geniş bir ekran, daha iyi bir menteşe mekanizması ve selefine göre birçok önemli yükseltme ile birlikte gelir.

Bununla birlikte, en son 900 $’lık artırılmış takas tasarrufundan sonra şimdi sadece 100 $’a satılan daha uygun fiyatlı Samsung Galaxy Z Flip 4’ü de tercih edebilirsiniz. Ancak, 200 $’a varan Anında Samsung Kredisi, Yüzüklü Galaxy Z Flip4 Silikon Kılıf ve bellek yükseltmesi de alacağınız için tasarruflar bununla sınırlı değil.

Samsung Galaxy Watch 5 ayrıca, satın alma işleminizle birlikte 50 ABD doları değerinde anında Samsung Kredisi ile başlayarak size anında harika tasarruflar sağlıyor. Yeni model, uygun bir takastan sonra 115 $ gibi düşük bir fiyata satılıyor, ancak 210 $ olan Galaxy Watch5 Pro’yu da seçebilirsiniz. Ve en iyi yanı, yeni saatinizi satın aldığınızda ücretsiz olarak Seyahat Adaptörlü Kablosuz İkili Şarj Aleti de almanızdır.