Samsung’un katlanabilir telefonları tonlarca tasarruf ve ücretsiz aksesuarla geliyor


Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 ve daha fazlasında çılgın indirimler bulacağınız Samsung’un en son Anma Günü fırsatlarına göz atın


Evet, Anma Günü’ne yaklaştıkça Samsung anlaşmaları daha iyi hale geliyor. En son fırsatlar size tamamen ücretsiz bir Samsung Galaxy Watch 4 veya yeni bir çift Samsung Galaxy Buds Live kazandıracak. Ancak, işler göründüğü kadar basit olmayabilir, çünkü bu bedava şeyleri yalnızca Samsung’un en yeni katlanabilir telefonlarından birini satın alarak puanlayabilirsiniz.


En son tekliflerden sonra sırasıyla 700$ ve 200$’dan başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’te tonlarca tasarruf edebilirsiniz. Ancak Samsung, satın aldığınız ürüne ücretsiz bir Galaxy Watch 4 veya bir çift Galaxy Buds Live eklediğinde işler daha da ilginç bir hal alıyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung Galaxy Z Fold 3, Ağustos 2021’de Qualcomm Snapdragon 888 işlemci ve 12 GB RAM de içeren 256 GB depolama modelinde 1.799 $ fiyat etiketi ile geldi. Ancak şimdi, en son anlaşmadan sonra sizinkini sadece 700 $ karşılığında alabilirsiniz. 1.100 $’a kadar artırılmış takas kredisi eklememize izin verir ve en iyi yanı, Samsung’un ekranı kırık cihazları da kabul edecek olmasıdır. Bu, yeni katlanabilir telefonunuzu daha uygun fiyatlı hale getirmek için iki adede kadar telefonunuzu, tabletinizi veya akıllı saatinizi yanınıza alabileceğiniz anlamına gelir.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ön ve arka

Samsung Galaxy Z Katlama 3

Samsung Galaxy Z Fold 3, piyasadaki en iyi ve en havalı katlanabilir telefonlardan biridir. Büyük bir 7,6 inç Infinity Flex ekrana, çarpıcı teknik özelliklere, ekran kalemi desteğine ve diğer harika özelliklere sahiptir.

Ve evet, daha önce de belirttiğimiz gibi, yeni bir Samsung Galaxy Z Fold 3 satın alan kullanıcılar Samsung Galaxy Watch 4’ün 40 mm’lik modelini de ücretsiz alacak. orijinal renk seçenekleri

Siyah Samsung Galaxy Z Flip 3 katlanmış ve açık durumda

Samsung Galaxy Z Flip 3

Galaxy Z Flip 3, Samsung’un kapaklı tarzındaki en yeni katlanabilir ürünüdür. Bir Qualcomm Snapdragon 888 yonga setine sahiptir ve yüksek yenileme hızına sahip bir ekran ve bankaları kırmayan bir fiyat etiketi ile birlikte gelir.

Ayrıca, 800 $’lık büyük bir takas kredisi kazandıktan sonra artık 200 $’a kadar düşük bir fiyata mevcut olan daha uygun fiyatlı Samsung Galaxy Z Flip 3’ü de seçebilirsiniz. Bu modeli satın alarak, beş farklı renk seçeneğinden herhangi birinde ücretsiz bir çift Samsung Galaxy Buds Live alacaksınız. Ayrıca, Galaxy Z Flip 3’ün temel modelinde Qualcomm Snapdragon 888 işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunur.