Samsung’un Galaxy Z Flip 3’ü 125 dolardan başlayan fiyatlarla!


Bugünün en iyi fırsatları, Samsung.com’da daha fazla takas indirimi aldıktan sonra artık yalnızca 125 ABD Doları karşılığında edinilebilen Samsung Galaxy Z Flip 3’ü içeriyor.


Samsung’un Anma Günü fırsatları hala yayında ve bir süre daha ortalıkta olacaklar. Böylece, mevcut ve indirimdeki her şeyi kontrol etmek için zaman ayırabilirsiniz. Örneğin, şu anda 875$’lık büyük bir indirim aldıktan sonra 125$’dan başlayan fiyatlarla yeni bir Samsung Galaxy Z Flip 3 satın alabilirsiniz.


Samsung Galaxy Z Flip 3, piyasadaki en havalı ve en pratik katlanabilir akıllı telefonlardan biridir. Küçük boyutu ve kapaklı tasarımı, fazla yer kaplamadığı için her yere taşımayı ve istediğiniz yere koymayı kolaylaştırır. Geçen yılın en iyi işlemcisi olan Qualcomm Snapdragon 888, 8 GB RAM ve giriş seviyesi varyantında 128 GB depolama alanı ile geliyor. Genellikle 1.000 $’a satılır, ancak en son teklifleri büyük takas tasarrufları elde etmek için kullanabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Telefon, 256 GB depolama modelinde aynı muameleyi görüyor, ancak bu model için 175 $ ödemeniz gerekecek ki bu hiç de fena bir anlaşma değil.

PBI Samsung Galaxy Z Flip 3

Samsung Galaxy Z Flip 3

Galaxy Z Flip 3, Samsung’un kapaklı tarzındaki en yeni katlanabilir ürünüdür. Bir Qualcomm Snapdragon 888 yonga setine sahiptir ve yüksek yenileme hızına sahip bir ekran ve bankaları kırmayan bir fiyat etiketi ile birlikte gelir.

Mevcut cihazlarınızdan herhangi birini takas etmek istemediğinizi ancak yine de yeni Samsung Galaxy Z Flip 3’ünüzde tasarruf etmenin yollarını aradığınızı varsayalım. Bu durumda, Amazon.com’a da göz atmayı düşünebilirsiniz. hem 128 GB hem de 256 GB depolama seçeneklerinde 850 dolara satılan aynı cihazı bulun. Evet doğru, bu iki modelden herhangi birini aynı fiyata alabilirsiniz, bu da herhangi bir özel koşul olmaksızın 200$’a kadar tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca, kendinizinkini Amazon.com’dan almayı seçerseniz, bir veya daha fazla Samsung Galaxy Z Flip 3 satın aldığınızda bu akıllı saatten 230 ABD doları tasarruf edebileceğiniz için Samsung Galaxy Watch 4’te ekstra tasarruf elde edebilirsiniz.