Samsung’un en yeni QLED akıllı TV’lerinde 1.500 $’a kadar tasarruf edin


Prime Day’den sadece birkaç saat uzaktayız, ancak görünüşe göre Amazon, piyasadaki en iyi ürünlerden bazılarında inanılmaz tasarruflar elde etmeden önce bu kadar uzun süre beklemenizi istemiyor. Örneğin, şimdi satışta çok çeşitli Samsung QLED akıllı TV’ler bulacaksınız; bu, 85 inç Samsung Sınıfı Neo QLED 8K QN900B Serisi Mini LED Kuantum HDR 64x Smart’ı seçtiğinizde 1.500 ABD Dolarına varan tasarruf sağlayacaktır. Güzel bir QLED Sonsuz Ekran ve diğer özelliklerle gelen TV. Bu, bu olağanüstü ürünü 6,998 dolara eve götürebileceğiniz anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung Class Neo QLED 8K QN900B Serisi Smart TV’de ayrıca Dolby Atmos, Object Tracking Sound Pro, Real Depth Enhancer ve HDR10+ bulunur. Ayrıca, sezgisel Smart Hub kontrolleri, Atmos sesi, 8K yükseltme ve daha fazlası ile şirketin şimdiye kadarki en sürükleyici görüntüsünü sunmak için 20 nöral ağ kullanan Samsung’un Neural Quantum İşlemcisi 8K’ya sahip olursunuz. Class Neo QLED 8K QN900B Serisi Smart TV yerleşik Alexa ile birlikte geldiğinden ve ESPN+, HULU, Disney+ ve daha fazlası dahil olmak üzere en popüler akış hizmetleri için destek sağladığından uyumluluk sorunları hakkında endişelenmeyin.

Samsung Neo QN900B 85 inç 8L QLED TV

Neo QLED 8K Smart TV serisi, bir milyar renk, yoğun kontrast için ultra ince hassasiyet, neredeyse görünmez çerçeveler ve yapay zeka destekli 8K deneyimi ile güzel bir görüntü elde etmek isteyenler için Samsung’un en iyi seçeneklerinden biridir. Nöral Kuantum İşlemci 8K.

Daha uygun fiyatlı seçeneklerle ilgileniyorsanız, 798 dolara satılan Samsung’un 60 inç Sınıf QLED 4K UHD Q60B Serisi Çift LED Kuantum HDR Akıllı TV’sini de alabilirsiniz. Bu ürün, açılış sayfasında herhangi bir indirim göstermeyecek, ancak genellikle 898 ABD Doları’na satıldığı için 100 ABD Doları tasarruf etmiş olacaksınız. Ve bu hala bütçeniz için çok fazlaysa, size 50 $ tasarruf sağlayacak en son yüzde 9’luk indirimden sonra size 498 $’a mal olacak daha küçük 43 inçlik modeli de seçebilirsiniz. Her iki durumda da, 60 Hz yenileme hızına sahip yeni bir 4K QLED akıllı TV, donanım olarak bir Samsung Quantum Processor Lite ve diğer harika özelliklere sahip olacaksınız.

Ayrıca, belirli modellerde yüzde 20’ye varan indirimler bulabileceğiniz Amazon’un Samsung QLED akıllı TV’lerinin tam listesine de göz atabilirsiniz.