Samsung’un en yeni Galaxy Book Pro’sunda ve diğer Galaxy cihazlarında büyük indirimler elde edin


Amazon.com şu anda dizüstü bilgisayarlar, ses çubukları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli Samsung ürünlerinde inanılmaz indirimler uyguluyor


Bugünün fırsatlarına, şu anda Amazon.com’da inanılmaz indirimler alan mükemmel bir Samsung cihaz seçkisi ile başlıyoruz. İlk dikkatimizi çeken Galaxy cihazı, Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM, 512 GB depolama ve uzun ömürlü pil ile gelen Samsung Galaxy Book Pro oldu. Bu yeni dizüstü bilgisayar, Mystic Blue renk seçeneğiyle yalnızca 760 $’a, yüzde 31’lik bir indirimle 340 $ tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde geliyor.


Bununla birlikte, yine Mystic Blue rengindeki daha güçlü Intel Core i7 varyantını yüzde 30’luk bir indirimden sonra 840 ABD Doları’na alabilirsiniz; bu, 13,3 inç AMOLED ekrana sahip bu güzel dizüstü bilgisayarla ilgilenen herkes için 360 ABD Doları tasarruf sağlar. Daha uygun fiyatlı bir Samsung dizüstü bilgisayar istiyorsanız, şu anda yüzde 28 indirim alan ve 180 dolardan satışa sunulan Samsung Galaxy Chromebook 4’ü de seçebilirsiniz. Bu seçenek, Intel Celeron İşlemci N4000, 4 GB RAM, 64 GB depolama ve 11,6 inç ekranla birlikte gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, diğer Samsung ürünlerinde oldukça ilgi çekici bazı fırsatlar da tespit ettik. İlk olarak, şu anda yüzde 39’luk büyük bir indirim alan 5.0ch S61A Amazon Exclusive S Serisi Soundbar’ımız var, yani 200$’a bir tane alabilir ve yine de 130$ tasarruf edebilirsiniz. Ya da Dolby Atmos özellikli HW-S50A 3.0ch Soundbar’ı 102$ indirimden sonra 148$’a seçebilirsiniz. veya dün listelediğimiz ve bugün hala satışta olan diğer ses ürünlerine göz atın.

Hazır başlamışken, sadece 370$’a satılan Samsung 75 + CS Bundle Jet Kablosuz El Süpürgesine de göz atabilirsiniz. Ancak, bu harika indirimlerden yararlanmak istiyorsanız hızlı hareket etmeniz gerekecek çünkü bu ürünlerin çoğu Amazon’un Günün Fırsatları sayesinde ekstra ilgi görüyor, bu da ürünlerin gece yarısı ortadan kalkacağı anlamına geliyor.

Samsung 5.0ch S61A Amazon’a Özel S Serisi Ses Çubuğu