Samsung’un 4 Temmuz fırsatları, Galaxy S22 serisinde ve daha fazlasında inanılmaz tasarruflar elde etmenizi sağlar


Samsung’un 4 Temmuz fırsatları, Galaxy Z Fold 3, Galaxy Chromebook’lar, Galaxy Watch 4 ve daha fazlası dahil olmak üzere belirli ürünlerde 1.100 $’a kadar tasarruf etmenizi sağlayacak


En son 4 Temmuz fırsatları, belirli ürünlerde 1.100$’a varan tasarruf elde etmenizi sağladığından, bugünün fırsatlarına her Samsung hayranı için mükemmel haberlerle başlıyoruz.


İlk olarak, 128 GB depolama alanı, 8 GB RAM, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci, 6.1 inç ekran, harika 8K video ve diğer güzellikleri kaydedebilen kamera. Ancak, size bu cihazda 700$’a kadar tasarruf sağlayacak gelişmiş takas tasarruflarından yararlanmak için mevcut cihazlarınızdan birini takas etmeniz gerekiyor. Benzer bir tasarıma ancak daha büyük bir 6,6 inç ekrana sahip olmak istiyorsanız, 300 dolardan başlayan fiyatlarla Galaxy S22 Plus’ı da seçebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yine de Plus varyantı için 300 dolar ödeyecekseniz, aynısını 256 GB depolama alanı, 12 GB RAM ve aynı işlemci ile gelen Galaxy S22 Ultra için de ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte, bu model aynı zamanda yerleşik bir S Pen’e sahip olduğundan, tasarım ve özelliklerde değişiklikler fazlasıyla bariz olacaktır, bu da ekran kalemi desteği alacağınız anlamına gelir. Bu fiyat, şu anda Samsung.com’da mevcut olan en son 1.000 $’lık gelişmiş takas tasarrufu sayesinde sağlanmaktadır.

Devam edecek olursak, yine satışta olan Samsung’un en yeni katlanabilir telefonlarına sahibiz. İlk olarak, kilidi açılmış sürümü şu anda 500$’a satılan veya yeni telefonunuzu Verizon veya T-Mobile ağına almayı seçtiğinizde sizinkini 100$ daha ucuza satın alan Samsung Galaxy Z Fold 3’e sahibiz. Bu model, cihazlarınızdan biri mükemmel durumdayken 1.100 ABD Dolarına kadar veya telefonunuzun ekranı kırıksa 765 ABD Dolarına kadar takas kredisi alır. Ve daha küçük bir seçenek istiyorsanız, 600 $ takas tasarrufu aldıktan sonra şimdi sadece 250 $ olan Galaxy Z Flip 3’ü de seçebilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 Ultra Renkli Grafit

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra, piyasadaki en iyi Android cihazlardan biridir. Birinci sınıf özelliklere, tonlarca güce, olağanüstü bir kameraya, ekran kalemi desteğine ve diğer harika özelliklere sahiptir.

Ayrıca 75 dolardan başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy Chromebook’lar, Samsung Galaxy Watch 4, Galaxy Buds 2, Galaxy Tab S8 serisi ve diğer harika Samsung ürünlerinde inanılmaz fırsatlar bulacaksınız.