Samsung yakında 45W hızlı şarj cihazları satacak


Samsung, Samsung Güç Adaptörü Trio ve Samsung 45W USB-C Güç Adaptörü dahil olmak üzere iki yeni hızlı şarj cihazını piyasaya sürmeyi planlıyor olabilir.


Samsung, şarj hızı söz konusu olduğunda diğer telefon üreticilerine gerçekten ayak uyduramadı ve şirket, en yeni Galaxy S serisi ve Galaxy Z serisi cihazlarında hala yalnızca 25W sunuyor. Bir rapor, Samsung’un bazı yeni, daha hızlı şarj cihazları üzerinde çalışıyor olabileceğini öne sürdüğü için, yavaş şarj efsanesi yakında değişebilir.


Buna göre Gelecek Kazan (aracılığıyla XDA Geliştiricileri), Samsung, Samsung Güç Adaptörü Trio (EP-T6530) ve Samsung 45W USB-C Güç Adaptörü (EP-T4510) dahil olmak üzere iki yeni hızlı şarj cihazını piyasaya sürmeyi planlıyor olabilir. Power Adapter Trio, adından da anlaşılacağı gibi, kullanıcının aynı anda üç cihazı şarj etmesine izin veren üç bağlantı noktasına sahiptir. Bağlantı noktalarından ikisi USB-C, üçüncüsü ise geleneksel USB-A’dır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Güç Adaptörü Üçlüsü üzerindeki ilk USB-C bağlantı noktası maksimum 65 W güç çıkışı sağlarken ikinci ve üçüncü bağlantı noktası sırasıyla 25 W ve 15 W’ı destekler. Bunun gelecekte herhangi bir yeni cihazla birlikte geleceğinden şüpheliyiz, bunun yerine muhtemelen Samsung mağazasında ayrı olarak satılacak.

Diğer 45 W Güç Adaptörü, bir USB-C bağlantı noktası aracılığıyla tahmin ettiğiniz gibi 45 W maksimum güç sunar. Bu 45W duvar adaptörü, reklamı yapılacak ve gelecek Galaxy S22 Serisi ile birlikte gelen adaptör olabilir, ancak Galaxy S22 Ultra’ya özel olma ihtimali de var. Samsung’un artık güç adaptörlerini kutuda göndermediğini, ancak şirketin ön sipariş döneminde bazı promosyonlar sunduğunu ve Galaxy Buds 2 ile hızlı şarj cihazının bir ön sipariş paketinin parçası olabileceğini unutmamak da önemlidir. . Henüz hiçbir şey hazır değil, bu yüzden bu noktada sadece bir spekülasyondan başka bir şey olmadığı için tüm bunlara biraz şüpheyle baktığınızdan emin olun.

Samsung’un daha hızlı şarj teknolojilerini desteklediğini görmek harika olurdu, çünkü 25W, özellikle Oppo, Xiaomi, OnePlus tarafından desteklenen 30-60 ve hatta 120W ile karşılaştırıldığında gerçekten birkaç yıl önceki kadar hızlı değil. daha fazla şirket

Samsung 25W USB-C Süper Hızlı Duvar Şarj Cihazı

Samsung 25W Hızlı Şarj Cihazı, uyumlu cihazları destekler ve cihazlarınızı şarj etmek için çıkarılabilir bir USB-C – USB-C kablosuyla birlikte gelir.