Samsung TV Plus’ta en iyi ücretsiz TV şovları ve filmler


Ücretsiz Samsung TV Plus uygulaması, Samsung kullanıcılarına 190 canlı kanalda tonlarca ücretsiz televizyon şovunu ve filmi izleme olanağı sağlıyor. Ancak isteğe bağlı olarak Samsung TV Plus’ta çeşitli ücretsiz TV şovlarını ve filmleri de izleyebilirsiniz. Bunu göz önünde bulundurarak, şu anda Samsung TV Plus’ta bulunan en iyi ücretsiz TV şovlarının ve filmlerinin bir listesini derledik.

Samsung TV Plus’ta en iyi ücretsiz TV şovları

Samsung TV Plus’ta TV izlemenin en kolay yollarından biri, platformun temalı canlı kanallarından birini izlemektir. En sevdiğiniz dizilerden bazılarının klasik bölümlerini izlemek istiyorsanız The Walking Dead Universe (1065), Baywatch (1063), Degrassi (1067), Forensic Files (1131) veya Fear Factor (1144) dizilerini izlemenizi öneririz. . Ancak, istek üzerine art arda izleyecek bir dizi arıyorsanız, aşağıdakilere göz atmak isteyebilirsiniz:

Anthony Bourdain: Çekince Yok

Rezervasyon yok

Kaynak: Seyahat Kanalı (İmaj kredisi: Kaynak: Seyahat Kanalı)

Anthony Bourdain: No Booking, rahmetli şef ve çok satan yazar Anthony Bourdain’in popüler yemek mekanlarını ve gizli mücevherleri kontrol etmek için dünyayı dolaşırken aynı zamanda yerel gelenekleri ve yemek merkezli gelenekleri öğrenmesini konu alıyor. Sezon 5-8 şimdi yayınlanıyor.

Glamping Maceraları

Glamping Maceraları

Kaynak: TVF (İmaj kredisi: Kaynak: TVF)

Glamping Adventures’ın her bölümü, dünyanın dört bir yanındaki en iyi eko-turizm noktalarından bazılarına giriş yapan çiftleri konu alıyor. Öne çıkan özellikler arasında Moğolistan, Kamboçya ve Sir Lanka’daki lüks kamp deneyimleri yer alıyor. 1. sezon şu anda yayında.

Mutfak Kabusları

Mutfak Kabusları

Kaynak: FOX (İmaj kredisi: Kaynak: FOX)

Kitchen Nightmares, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki zor durumdaki restoranları ziyaret eden ve şanslarını geri döndürmelerine yardım etmeye çalışan Şef Gordon Ramsay’ı takip ediyor. Her bölümde, Ramsay her işletmenin karşılaştığı sorunları dile getirirken ve işletmeyi kurtarmak için mal sahibiyle birlikte çalışırken bulur. Sezon 1-6 şimdi yayınlanıyor.

Şanslı köpek

Şanslı köpek

Kaynak: CBS (İmaj kredisi: Kaynak: CBS)

İlk olarak CBS’de yayınlanan Lucky Dog, mahalle hayvan barınağına düşen sevmesi zor ve eğitimsiz köpekleri kurtaran hayvan eğitmeni Brandon McMillan’ı konu alıyor. 1-6. Sezonlar şu anda yayınlanıyor.

Josh Garcia ile Gezgin

gezgin

Kaynak: NBC (İmaj kredisi: Kaynak: NBC)

Josh Garcia’lı Voyager, dünyanın dört bir yanındaki destinasyonlarda yemek, seyahat ve yeni kültürlere olan sevgisini paylaşan ünlü sunucuyu takip ediyor. Öne çıkan yerler arasında Garcia’nın Meksika’daki Mesoamerican Reef’i, İsveç’teki bir cam üfleme stüdyosunu ve Hong Kong limanını ziyareti yer alıyor. Sezon 1-3 şimdi yayınlanıyor.

Samsung TV Plus’ta en iyi ücretsiz filmler