Samsung, Summer of Galaxy tekliflerini ve ödüllerini duyurdu


Samsung, özel programlar ve teklifler sunmak için küresel müzik otoritesi Billboard ile güçlerini birleştiriyor.


Samsung, yeni ve mevcut Galaxy sahipleri için teklifler ve ödüller aldıkları bir ay süren bir kutlama olan Summer of Galaxy’nin geri dönüşünü duyurdu. Galaxy Yazı 21 Haziran’da başlıyor ve Samsung çeşitli teklifler sunacak. Kuponların yanı sıra ücretsiz abonelikler ve daha fazlasını alacaksınız. İşte Samsung’un sundukları:


  • Bir sonraki Uber Eats alışverişinizde tasarruf etmek için 3 aylık YouTube Premium aboneliğinin ve 5 ABD doları kuponun keyfini çıkarın
  • Bir arkadaşınıza bir Galaxy S21 5G serisi cihaz satın almasını önerin ve ikiniz de önünüzdeki daha sıcak günleri değerlendirmek için tam zamanında Galaxy Watch3’te %50 indirim kazanın.
  • Her hafta, Galaxy sahipleri ipuçlarını, püf noktalarını öğrenmek ve özel ödüller kazanma şansı elde etmek için Ustalık Dersleri için Samsung’un Mobile Heroes salonuna gidebilirler.
  • En sevdiğiniz yayıncıları desteklemek ve özel avantajların kilidini açmak için ücretsiz 5 dolarlık Twitch hediye kartının keyfini çıkarın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca Samsung, özel programlar ve teklifler sağlamak için küresel müzik otoritesi Billboard ile güçlerini birleştiriyor:

  • 22 Eylül’de başlayacak olan Billboard’un Yaz Şarkıları listesi, Billboard’un Hot 100 tablosuna göre bu sezon müzik dünyasına damgasını vurması beklenen müzik gruplarını takip edecek. Samsung Galaxy sahipleri ayrıca listelerde üst sıralarda yer alan Yaz Şarkıları sanatçılarının ayrıcalıklarına özel erişim elde edecek.

  • Billboard ve Samsung, ilk Yaz Şarkıları Galaxy NFT’yi dağıtacak. 21 Haziran’dan itibaren ve stoklar tükenirken, Galaxy sahiplerine, yazın en çok izlenen şarkılarını anmak için Fanaply tarafından oluşturulan sınırlı sayıda NFT’yi kullanarak, halka yayınlanmadan bir gün önce Yaz Şarkıları Listesini önizlemek için özel erişim verilecek. yıllar boyunca.
  • Billboard Pro ile Sahne Arkası Erişimi: Galaksi sahipleri ayrıca 3 aylık Billboard Pro üyeliğinin keyfini çıkarabilirler; bu, en üst düzey müzik endüstrisi istihbaratına sahne arkası geçişinizdir.