Samsung Smart TV’ler belirli modellerde yüzde 26’ya varan tasarruf sağlıyor


Samsung Sınıfı QLED Q6 Serisi 4K UHD Çift LED Quantum Smart TV, The Frame ve Samsung’un diğer harika akıllı TV’lerinde olağanüstü tasarruflar elde edin


Bugünün fırsatları, şu anda satışta olan birkaç Samsung akıllı TV ile başlıyor. Tasarruf, şu anda sadece 449 ABD Doları karşılığında mevcut olan 43 İnç Sınıfı QLED Q6 Serisi 4K UHD Çift LED Kuantum Akıllı TV ile başlar. Bu ürün, açılış sayfasında herhangi bir anında tasarruf veya fiyat etiketi göstermeyecek, ancak bunun nedeni Amazon’un fiyatının üreticinin önerdiği perakende fiyatından düşük olmasıdır. Başka bir deyişle, genellikle 600$’a satılan bu 43 inç akıllı TV’yi satın almayı seçerseniz 151$ tasarruf edeceğinizi söylemek için bu ürünü sepetimize eklemeye zaman ayırdık.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung’un Sınıfı QLED Q6 Serisi 4K UHD Çift LED Kuantum HDR Akıllı TV, Tizen üzerinde çalışır ve muhteşem görüntü kalitesi sunmak için 60Hz yenileme hızları ve Kuantum İşlemci 4K Lite içerir. Ayrıca Object Tracking Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound, Dolby Digital Plus, 20W stereo hoparlörler ve diğer harika özelliklerin avantajlarından da yararlanacaksınız.

Bununla birlikte, Best Buy’da 750 dolardan fazla satılan 60 inçlik daha büyük bir modeli de tercih edebilirsiniz. Bu model aynı harika özelliklere sahiptir, ancak yalnızca 50$ tasarruf elde edebileceksiniz. Ya da 100$ indirim aldıktan sonra 900$’a satılan yeni bir Samsung Q60B QLED 4K Smart Tizen TV’yi tercih etmek için bütçenizi biraz daha artırabilirsiniz.

Samsung Sınıfı QLED Q60A Serisi Ürün Kutusu

Samsung Sınıfı QLED Q6 Serisi

Yeni bir Samsung Sınıfı QLED Q6 Serisi satın alın ve inanılmaz görüntü kalitesi, 4K içerik yükseltme özellikli bir kuantum işlemci Lite, gerçek hayattaki renkleri elde etmek için çift LED teknolojisi ve daha fazlasını elde edin.

Bununla birlikte, yüzde 26 indirim aldıktan sonra 43 inç modeli için 740 dolardan başlayan fiyatlarla Samsung’un QLED The Frame Series Quantum HDR Smart TV’sindeki son fırsatlara da göz atabileceğiniz için dikkate alınması gereken başka seçenekler de var. Bu tasarruflar, Woot.com’un yalnızca gece yarısına kadar geçerli olacak son teklifi sayesinde mümkün. Ayrıca 3.100$’a varan daha büyük seçenekler de bulacaksınız, ancak bu harika fırsatları kaçırmak istemiyorsanız acele edin.