Samsung, One UI 5’i (Android 13) detaylandırıyor, önümüzdeki haftalarda geleceğini söylüyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Samsung’un One UI 5’i (Android 13) önümüzdeki haftalarda gelecek.
  • İşletim sistemi güncellemesi, kullanıcılara gelişmiş güvenlik önlemleriyle birlikte tamamen kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamak için bir dizi güncelleme getirecek.
  • One UI 5 ayrıca Buds’ınız için cihaz değiştirmenin yanı sıra ekranınızı kalabalıklaştıran widget’ları azaltan araçlar sunar.

One UI 5 yakında geliyor ve kullanıcılarına kişiselleştirmeleri ve keyfini çıkarmaları için yepyeni bir deneyim sunuyor.

Samsung’a göre, Android 13’ün üzerinde bir kaplama olan One UI 5 yazılımı, önümüzdeki haftalarda cihazlara yayılacak. Şimdilik, indirme telefonlarına geldiğinde kullanıcıların neler bekleyebileceğine dair bazı bilgiler alıyoruz.

Samsung Galaxy S22 Ultra'daki Material You temaları

(İmaj kredisi: Nicholas Sutrich / Android Central)

Koreli OEM, One UI 5’in “şimdiye kadarki en kişiselleştirilmiş deneyimi” olduğunu belirtiyor. Bununla, gelecek işletim sistemi güncellemesinin yaşam tarzınıza nasıl uyabileceği ile başlıyoruz. Yeni güncelleme, etkinliklerinize göre tetikleyebileceğiniz bir dizi eylem olan Rutinleri tanıtacak. Ek olarak, One UI 5’in Modları, kullanıcıların yaşamları boyunca farklı zamanlarda özelleştirilmiş ayarlar oluşturmasına olanak tanır. Verilen bir örnek, koşu yapıyorsanız, müziğinize tamamen uyum sağlamak için muhtemelen bu bildirimleri susturmak isteyebilirsiniz.