Samsung Galaxy Z Fold 4 veya Flip 4 nasıl rezerve edilir ve 200$’a kadar kredi nasıl alınır?


Samsung, yeni nesil katlanabilirleri 10 Ağustos’ta duyuracak. Asıl lansman etkinliği gerçekleşmeden önce Galaxy Fold 4 ve/veya Flip 4’ünüzü rezerve edebilir ve 200$’a kadar kredi kazanabilirsiniz. İşte nasıl!


Samsung, Galaxy Z Fold 4 Galaxy Z Flip 4, Galaxy Watch 5 ve Galaxy Buds dahil olmak üzere yeni nesil katlanabilir ve giyilebilir cihazları piyasaya sürmesi beklenen bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğine 10 Ağustos’ta ev sahipliği yapıyor. Samsung, yeni ürünleri resmi olarak duyurmadan veya ön siparişler yayınlanmadan önce bile yeni nesil ürünler için rezervasyon almaya başladı (okuyun: Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4). Bu yazımızda Galaxy cihazınızı rezerve etme sürecini ve bunu yapmanın faydalarını açıklıyoruz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung’un rezervasyon programı nedir?

Samsung Unpacked 10 Ağustos 2022 teaser başlangıç ​​tarihi saat
Kaynak: Samsung

Kaynak: Samsung

Samsung, genellikle yeni Galaxy cihazlarını duyurmadan önce, ürün hakkında heyecan yaratmak için promosyonlar düzenler. Bu sefer Samsung, 19 Temmuz – 10 Ağustos tarihleri ​​arasında, potansiyel alıcıların yaklaşan Galaxy cihazlarını resmi lansmandan önce rezerve etmelerine olanak tanıyan bir rezervasyon programı yürütüyor. Ürün(ler)i rezerve etmenin ödülü olarak, ön siparişler yayına girdiğinde kullanabileceğiniz mağaza kredileri ve hatta bazen ücretsiz cihazlar gibi heyecan verici teklifler alırsınız.

Bir cihazı rezerve etmenin zorunlu değil ürünü gerçekten satın almanız. Samsung, 10 Ağustos’ta resmi olarak açıkladığında ürünü satın almayı (veya almamayı) seçebilirsiniz. İlginç bir şekilde, banka/kredi kartı bilgilerinizi girmenize bile gerek yok. Samsung şimdilik sadece iletişim bilgilerinizi (e-posta, telefon numarası vb.) istiyor ve ön siparişler yayına girdiğinde size sipariş verme seçeneği sunulacak.


Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 nasıl rezerve edilir

Samsung Galaxy Z Fold 3 ön ve arka

Samsung Galaxy Z Katlama 4 ve Çevirme 4

Samsung, 10 Ağustos 2022’de yeni Galaxy ürünlerini duyuracak. Etkinlikte duyurulacak yeni cihazlar arasında muhtemelen Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Watch 5 ve Galaxy Buds yer alacak. Artık Galaxy cihazınızı resmi Samsung Store sayfası üzerinden rezerve edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4’ü rezerve etmek oldukça basit. Resmi Samsung web sitesine gitmek için yukarıda verilen bağlantıyı (veya bunu) kullanın. Rezervasyon sayfasında, bir, iki veya üç cihazın (akıllı telefon, saat ve tomurcuklar) tümünü rezerve etmeyi seçebilirsiniz. Satın almak istediğiniz cihaz(lar)ı seçtikten sonra iletişim bilgilerinizi girin ve “Şimdi rezerve et”e tıklayın. E-postanızda rezervasyonunuzla ilgili bir onay alacaksınız.

Bu, taahhütsüz bir tekliftir, yani şirket cihazı resmi olarak açıklamadan önce herhangi bir para yatırmanız gerekmez. Samsung, Galaxy Z Fold 4’ü ve diğer cihazları resmi olarak piyasaya sürdüğünde, size ön sipariş ayrıntılarını içeren bir e-posta gönderecek. O zaman, cihaz(lar)ın satın alımını tamamlayabilecek ve avantajlardan yararlanabileceksiniz. Ve ah, faydalarından bahsetmişken…

Lansmandan önce Galaxy Z Fold 4 veya Galaxy Z Flip 4’ü rezerve etmenin avantajları nelerdir?

Samsung, Galaxy Fold 4’ü erken rezerve etmek için harika teklifler sunuyor. Galaxy cihazını rezerve ederek 200$’a kadar mağaza kredisi alabilirsiniz. Samsung da vaat ediyor en yüksek çevrimiçi anında takas değeri Ve özel renkler cihaz(lar)ı rezerve edenler için. İşte Samsung’un yeni nesil Galaxy cihazlarının rezervasyonunda sunduğu tüm fırsatlar:

  • 200 $ kredi Galaxy telefon, saat ve kulaklık paketini rezerve ettiğinizde
  • 150 $ kredi Galaxy telefon ve saat paketini rezerve ettiğinizde
  • 130 $ kredi Galaxy telefon ve tomurcuk paketini rezerve ettiğinizde
  • 80 $ kredi Galaxy saat ve tomurcuk paketini rezerve ettiğinizde

Galaxy Z Fold 4/Flip 4, Watch 5/5 Pro veya bir sonraki Galaxy Buds’tan yalnızca birini ayırırsanız, o zaman Samsung size şunları sağlayacaktır:

  • 100 $ kredi bir Galaxy telefonu rezerve ettiğinizde Samsung.com’da kullanmak için
  • 50 $ kredi bir Galaxy saati rezerve ettiğinizde Samsung.com’da kullanmak için
  • 30 $ kredi Galaxy buds’u rezerve ettiğinizde Samsung.com’da kullanmak için

Bu, Samsung’un henüz ortaya çıkmamış Galaxy cihazları için ilk kez rezervasyon teşvikleri sunmuyor. Şirket, bu yılın başlarında amiral gemisi Galaxy S22 serisini duyurmadan önce de benzer teşvikler sunmuştu. Bununla birlikte, özellikle cihazları rezerve etmek için herhangi bir kredi veya banka kartı bilgisi girmeniz gerekmediği için, teklifler bu sefer oldukça ilginç görünüyor. Samsung’un Ağustos Galaxy Unpacked etkinliğinde duyurduğu her şeyi ele alacağız, bu yüzden daha fazlası için bizi izlemeye devam edin.

Yaklaşan Galaxy cihazları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu cihazlar hakkında mevcut tüm bilgileri ayrıntılı olarak verdiğimiz özel Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Watch 5 sayfalarımıza baktığınızdan emin olun. Lansman yaklaştıkça ve bu ürünler hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktıkça bu sayfaları da güncelleyeceğiz.