Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4 duyuru tarihleri ​​görünüşe göre sızdırıldı


Ne bilmek istiyorsun

  • Yeni bir sızıntı, Samsung’un bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihini ortaya çıkardı.
  • Büyük gün 10 Ağustos olarak belirlenmiş olabilir.
  • Samsung’un bir sonraki katlanabilir serisini, Wear OS saatlerini ve birinci sınıf kulaklıklarını o gün piyasaya sürmesi bekleniyor.

Samsung’un yaklaşmakta olan ürün yelpazesi için bir sonraki büyük etkinliği bundan birkaç hafta sonra gerçekleşecek ve yakın tarihli bir sızıntı, etkinliğin Ağustos ayında gerçekleşeceğini öne sürse de, şimdi yeni bir sızıntı bu tarihi doğruladı.

Teknoloji devi, bir tanıtım görseli tarafından sızdırılırsa, 10 Ağustos’ta Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4’ü piyasaya sürüyor olabilir. evan blass (yeni sekmede açılır) herhangi bir göstergedir. Görüntü, Samsung’un yaklaşmakta olan katlanabilir telefonunun sözde duyuru tarihinin yanı sıra bulanık bir görüntüsünü gösteriyor.

Jon Prosser’ın izniyle benzer bir tarih veren önceki bir sızıntıyı destekliyor. Bir sonraki katlanabilir ürünlerin yanı sıra, Samsung muhtemelen o gün en iyi Android akıllı saatler için bir sonraki yarışmacısını, Galaxy Watch 5 serisini ve Galaxy Buds 2 Pro’yu açıklayacak.

(İmaj kredisi: Evan Blass / Twitter)

Prosser ayrıca Haziran ayında yeni nesil katlanabilir telefonların çıkış tarihini de sızdırmıştı ve Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün 26 Ağustos’ta Samsung Galaxy S22’nin eflatun rengiyle birlikte raflardaki yerini alacağını iddia etmişti.