Samsung Galaxy Z Fold 4 ile 900$’a varan takas tasarrufu elde edin


Yakın zamanda piyasaya sürülen Samsung Galaxy Z Fold 4’te artık 900$’a varan takas tasarrufu elde edebileceğiniz için, Samsung fırsatlarının hala güçlü olduğunu keşfedin. Bu harika cihaz, 256GB depolama varyantında 1.799$ fiyat etiketiyle başlıyor. Bununla birlikte, günümüzün en iyi fırsatları, uygun bir takastan sonra 900 $ gibi düşük bir fiyata iki kat daha fazla depolama alanına sahip bu mükemmel cihazı almanıza yardımcı olacaktır.


Bugünün en sıcak fırsatları, devam eden Samsung’u Keşfet satış etkinliği sayesinde, Samsung.com’da uygun bir takastan sonra 900$ gibi düşük bir fiyata yeni bir Samsung Galaxy Z Fold 4 almanıza yardımcı olacak. Bu cihaz geçen ay piyasaya sürüldü ve bu da onu Samsung’un piyasadaki en iyi katlanabilir cihazı yapıyor. 256 GB depolama değişkeninde genellikle 1.800 ABD Doları tutarındadır, ancak Samsung’un teklifi size ücretsiz bir depolama yükseltmesi ve mevcut cihazlarınız için 900 ABD Dolarına kadar gelişmiş takas tasarrufu sağlar; çünkü mevcut telefonlarınızı, tabletlerinizi veya akıllı saatlerinizi kullanabilirsiniz. önemli tasarruflar elde etmek için. Ancak, yalnızca ilk cihazınız 900$’a kadar takas kredisi alabilirken, ikincisi her koşuldaki Galaxy cihazında 300$ garantili takas kredisi alacaktır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Takas edecek herhangi bir cihazınız yoksa, anında 200 $ tasarruf elde edebileceksiniz veya Galaxy Z Fold 4’ün 200 $ aldıktan sonra 1.600 $’a satıldığı Amazon.com’a da gidebilirsiniz. 256 GB depolama varyantında indirim. Her iki durumda da, en yeni Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci, 12 GB RAM, harika bir kamera, ekran kalemi destekli büyük 7,6 inç katlanabilir AMOLED ekran, ikinci bir 6,2 inç Dinamik AMOLED kapak ekranı ile harika bir akıllı telefona sahip olacaksınız. ve dahası.

Samsung Galaxy Z Katlama 4 PBI

Samsung Galaxy Z Katlama 4

En yeni Samsung Galaxy Z Fold 4, en güçlü Qualcomm SoC, daha geniş bir ekran, daha iyi bir menteşe mekanizması ve selefine göre birçok önemli yükseltme ile birlikte gelir.

Ancak şimdi 700$’a satılan Kablosuz Dolby Atmos ve DTS:X özellikli HW-Q800B 5.1.2ch Soundbar’da anında 300$ tasarruf edebileceğiniz için fırsatlar burada bitmiyor. Bu ürün, büyüleyici bir ses deneyimi yaratmak için birlikte çalışan 5 kanal, 1 subwoofer ve 2 yukarı çıkış kanalıyla 3D ses sağlar. Ve SpaceFit Sound otomatik olarak odanızı analiz eder ve bir Samsung TV ile eşleştirildiğinde alanınızı en iyi şekilde doldurmak için üst aralıktaki tonları ayarlar.