Samsung, Galaxy Z Fold 3 için ne kadar garanti veriyor?


Samsung’un Z Fold 3’ü artık IPX8 su geçirmezlik ve daha iyi yapı malzemeleriyle geliyor, ancak satın aldığınız ürün beklenmedik hasarlara karşı nasıl korunur? Katlanabilir için garanti taleplerinin nasıl çalıştığını anlamak için bu makaleyi okuyun.


Bu ayın başlarında Samsung Unpacked, bizi Z Fold Serisinin yeni nesli Galaxy Z Fold 3 ile tanıştırdı. Daha düşük bir fiyat etiketi ve donanım, dayanıklılık ve performans iyileştirmeleri getiriyor. Bu nedenle, katlanabilir telefonların dünyasını deneyimlemek istiyorsanız, şimdi ürünü denemek için gerçekten iyi bir zaman olabilir. Ancak zamanla nasıl dayanacağı konusunda endişeleriniz varsa ve Z Fold 3’ün güvenliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu makale Samsung’un ne kadar garanti sunduğunu ve ne tür hasarları karşılayacağını anlamanıza yardımcı olacaktır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bu, yeni katlanabilir telefonlarla ilgili okuduğunuz ilk makaleyse, ne sunduklarını anlamak için Z Fold 3 ve Z Flip 3 ile ilgili “bilmeniz gereken her şey” makalelerimize göz atmayı unutmayın.

Başlamak için, standart olarak, katlanır telefon, donanım kusurlarına karşı bir yıllık garanti ile birlikte gelir. Yani, bileşenlerinden herhangi biri beklenmedik bir bozulma veya işlevsellik kaybı gösterirse, Samsung sorunun türüne göre ücretsiz onarım veya değiştirme sunacaktır. Katlanır ekran, kamera donanımı, hoparlörler vb. ile ilgili sorunları kapsamalıdır.

Ancak su veya düşme gibi dış etkenlerin neden olduğu hasarları sorarsanız, ücretsiz onarım talepleri genellikle yanıtsız kalır. Bu nedenle, katlanır telefon artık bir IPX8 derecesine ve daha iyi yapı malzemelerine sahipken, kendinizi suyun yakınında bulursanız veya telefonunuzu biraz düşürürseniz, ekstra dikkatli olmanızı ve bir kılıf satın almanızı öneririz.

z katlama 3 su geçirmezlik

Yakın zamanda yayınladığımız bir makaleden bazı bilgilere göre, Z Fold 3’ün harici ekranının değiştirilmesi 149$’a, garanti kapsamı dışındaysa iç panelin ise 479$’a ihtiyacı olacak. Ancak iç paneli değiştirme zahmetini hafifletmek için, sudan veya düşmeden kaynaklanan kazara hasara karşı koruma sağlayan ve ekran değiştirme ücretini 249 ABD dolarına indiren aylık ücret alan bir hizmet olan Samsung Care+’a abone olmayı düşünebilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Katlama3 28

Samsung Galaxy Z Katlama 3

Düşük fiyat etiketi ve bir dizi çoklu görev özelliği ile Samsung’un Z Fold 3’ü, bir mobil yardımcıdan elde ettiğiniz üretkenliği en üst düzeye çıkarmayı planlıyorsanız almanız gereken telefon.

Katlanabilir satın alma işleminizde tetiği çekmeden önce, yalnızca katlanır ekran deneyimini yaşamanın bir yolunu arıyorsanız, Galaxy Z Flip 3 incelemeye değer bir seçenektir çünkü daha düşük bir ekranla neredeyse mükemmel bir geleneksel akıllı telefon benzeri deneyim sunar. fiyat etiketi. Bu ilginizi çekiyorsa, kontrol ettiğinizden emin olun. fırsatlar sayfamız Ve en iyi vakaların derlenmesi telefonu korumak için.