Samsung Galaxy Z Flip halefi pil kapasitesi yükseltmesi sunmayacak


Geçici olarak Galaxy Z Flip3 olarak adlandırılan Samsung’un bir sonraki katlanabilir kapaklı modeli, önceki modelle kabaca aynı boyutta pil barındıracak.


Samsung’un, geçici olarak Galaxy Z Flip3 olarak adlandırılan bir sonraki katlanabilir telefonunu 2021’in üçüncü çeyreğinde piyasaya süreceği söyleniyor. . Şimdi, yakında çıkacak olan katlanabilir Samsung’un içine takılacak piller, Safety Korea, DEKRA ve Çin’in 3C’sini içeren birden fazla sertifika aldı.


samsung z flip3 pil

Kaynak: ,

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

İlk olarak şuradaki insanlar tarafından fark edildi: MySmartFiyat, sertifika yetkilileri iki pil hücresi listeliyor – 2.370 mAh kapasiteli EB-BF711ABY ve 903 mAh kapasiteli EB-BF712ABY. İlki, muhtemelen Galaxy Z Flip3’ün alt yarısına takılacak olan daha büyük birimdir, ikincisi ise kamera donanımı ve SoC gibi diğer önemli bileşenlerin takılacağı üst yarıda yer alacaktır.

samsung galaxy z flip3 sertifikalı

Aracılığıyla:

Şimdi, bu sayıları topladığınızda, Galaxy Z Flip ve 5G modelinin içine yerleştirilmiş 3.300 mAh’lik birime yakın olan 3.273 mAh net pil kapasitesi elde edersiniz. Bunun anlamı, Samsung’un bir sonraki kapaklı katlanabilir telefonunun herhangi bir pil kapasitesi yükseltmesi sunmayacağı ve bu iyi bir haber olmayabilir. Galaxy Z Flip3’ün daha güçlü bir işlemciye sahip olacağı ve sızıntılara inanılırsa 120 Hz’lik bir panele sahip olacağı bildiriliyor.

galaxy_z_flip_3_letsgodigital_render

Konsept tabanlı Galaxy Z Flip3 oluşturma (Kredi: LetsGoDigital)

Galaxy Z Flip3’ün 120Hz’lik bir ekran ve orta sınıf bir SoC ile geldiği söyleniyor

Yeni işlemci enerji açısından daha verimli olsa da, yeni cihazda yüksek yenileme hızına sahip bir AMOLED paneli kullanmak kesinlikle pil ömrü üzerinde kendi tatlı bedelini alacaktır. Samsung, bazı gizli pil optimizasyon hileleri ekleyerek bunun bir kısmını dengeleyebilir, ancak bu sadece bir spekülasyon.

Tasarım söz konusu olduğunda, konsept tabanlı renderlar, Galaxy Z Flip3’ün arkada Galaxy S21 benzeri bir kamera modülüne ve selefinden daha fazla işlevsellik sunacağını umduğumuz çok daha büyük bir kapak ekranına sahip olacağını gösteriyor. Ayrıca, Samsung’un fiyatı kontrol altında tutmak ve katlanabilir telefonu daha erişilebilir hale getirmek için Galaxy Z Flip3 için orta sınıf bir SoC lehine bir amiral gemisi işlemciyi atlayabileceğine dair söylentiler var.

Amazon’da Samsung Galaxy Z Flip 5G’yi görüntüleyin