Samsung Galaxy Z Flip 4’te 700$’a varan takas tasarrufu elde edin


En son Discover Samsung satış etkinliği sayesinde yeni bir Samsung Galaxy Z Flip 4’te 700$’a varan tasarruf elde etmek için mevcut akıllı telefonunuzu takas edin


Keşfedin Samsung fırsatları hala burada ve kısa süre önce piyasaya sürülen Galaxy Z Flip 4’te size inanılmaz tasarruflar sağlayabilir. Bugünün en iyi fırsatı, ayrılmayı seçtiğinizde ücretsiz bir bellek yükseltmesi ve takas kredisinde 700 ABD dolarına kadar tasarruf elde etmenizi sağlıyor. Mevcut akıllı telefonlarınızdan biriyle yollar.


Size 700 $’a varan tasarruf sağlayabilecek uygun bir takastan sonra 300 $ gibi düşük bir fiyata yeni bir Samsung Galaxy Z Flip 4 alabilirsiniz. Bu fırsat, sizin ve diğer Samsung kullanıcılarının bu cihazda ve diğer harika Samsung Galaxy ürünlerinde inanılmaz tasarruflar elde etmesine yardımcı olan en son Samsung’u Keşfet satış etkinliği sayesinde şimdi sunuluyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung Galaxy Z Flip 4, 256 GB depolama alanı, Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci, 8 GB RAM, 6,7 inç Dinamik AMOLED ana ekran ve bazılarını kontrol etmenizi sağlayacak daha küçük 1,9 inç Super AMOLED kapak ekranı ile birlikte gelir. her zaman cihazınızı açmak zorunda kalmadan bilgi.

Cihazlarınızdan birini takas etmek istemediğinizi varsayalım. Bu durumda, Amazon.com’da 100$ indirim aldıktan sonra yeni Galaxy Z Flip 4’ünüzü 960$’a da alabilirsiniz. Ayrıca, aynı 100 $’lık anlaşma 128 GB depolama varyantına da uygulanır, yani bu seçeneği 900 $’a eve götürebileceğiniz anlamına gelir; bu, piyasadaki en iyi ve en sıcak katlanabilirlerden biri olduğu düşünüldüğünde hala harika.

Samsung Galaxy Z Flip 4 PBI

Mavi Samsung Galaxy Z Flip 4’ün ABD versiyonu

Galaxy Z Flip 4

En yeni Samsung Galaxy Z Flip 4, en güçlü Qualcomm SoC, daha iyi bir menteşe mekanizması ve 1,9 inç Super AMOLED kapak ekranı ile birlikte gelir.

Diğer çılgın fırsatlar, şimdi 5.300 $’a satılan 85 inç Sınıf QN800B Samsung Neo QLED 8K Smart TV’de size 1.200 $ tasarruf sağlayacak. Ya da herhangi bir cep telefonu, tablet veya crackli saat dahil tüm cihazlarınız için 350 $’a varan takas kredisi alan yeni bir Samsung Galaxy Tab S8 alabilirsiniz. Ve en iyi yanı, aksesuarlara harcamak için 200 ABD doları değerinde Samsung kredisi almanızdır.