Samsung Galaxy Z Flip 4 Bespoke Edition muhtemelen daha iyi özelleştirme seçeneklerine sahip olacak


Ne bilmek istiyorsun

  • Samsung’un bu yıl Galaxy Z Flip 4 Bespoke Edition’ı piyasaya süreceği bildiriliyor.
  • Özel sürüm, muhtemelen daha fazla bölgede daha fazla özelleştirilebilir seçenek ve kullanılabilirlik elde edecek.
  • Samsung, 49 renk kombinasyonuyla Bespoke Edition Galaxy Z Flip 3’ü belirli ülkelerde piyasaya sürdü.

Geçtiğimiz Ekim ayında Samsung, çeşitli renk kombinasyonlarıyla özelleştirilebilen Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition’ı duyurdu. Bu, Samsung için yeni bir hamleydi ve hayranlara çevrimiçi Bespoke Tasarım Stüdyosu aracılığıyla Galaxy Z Flip 3’ün arka panellerini kişiselleştirme ve kişiselleştirme yeteneği veriyordu. Bu yıl, yaklaşmakta olan Galaxy Z Flip 4’ün de Bespoke Edition ile piyasaya sürüleceği iddia ediliyor.

SamMobile, standart varyantın yanı sıra Galaxy Z Flip 4 Bespoke Edition olasılığını onaylıyor. Ayrıca yaklaşan özel baskının bu yıl daha fazla ülkeye geleceğini bildiriyor. Örneğin Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, Kore, Birleşik Krallık ve ABD gibi ülkelerdeki tüketiciler Bespoke Edition Galaxy Z Flip 3’ü satın alabilir. Ancak Samsung, bu teklifi Avrupa ve Asya’da daha fazla ülkeye genişletebilir.

Ayrıca Samsung’un Bespoke Edition’daki renk kombinasyonlarını genişleteceği söyleniyor. Bilmeyenler için, Galaxy Z Flip 3’ün Ismarlama Sürümü, kullanıcıların 49 olası renk kombinasyonuyla arka panellerini hem arkada hem de üstte karıştırmalarına ve eşleştirmelerine olanak tanıyor. Bununla birlikte, Samsung’un hangi ek renkleri tanıtmayı planladığı henüz net değil.

Samsung Galaxy Z Flip 3 Ismarlama Sürüm Geri

(İmaj kredisi: Samsung)

Son olarak, kullanıcılar ayrıca Z Flip 3’te olduğu gibi çerçeve için siyah veya gümüş renklerini seçme seçeneğine sahip olabilir ve daha kişisel bir dokunuş katabilir ve cihazı en azından bir dereceye kadar ihtiyaçlarına uygun hale getirebilir.