Samsung Galaxy Z Flip 3, Apple Watch Series 7 ve daha fazlası


Samsung Galaxy Z Flip 3

Samsung Galaxy Z Flip 3 Uzun


Kaynak: Samsung

Samsung’un katlanabilir cihazlarının yeni versiyonunu ne zaman alacağımıza dair hiçbir fikrimiz yok, ancak yine de şu anda satışta olan mevcut katlanabilir modelleri inceleyebilirsiniz.

Örneğin, Amazon.com’dan sadece 850 $ karşılığında yeni bir Samsung Galaxy Z Flip 3 alabilirsiniz. Bu kapaklı tasarımlı telefon yüzde 19 indirim alıyor ve bu da 200 ABD doları tasarruf anlamına geliyor. Ya da uygun bir takastan sonra 175$ gibi düşük bir fiyata satıldığını göreceğiniz Samsung.com’dan almayı seçebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung Galaxy Z Flip 3, ABD versiyonunda kilitlenmemiş olarak gelir; bu, Qualcomm Snapdragon 888 işlemci, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip yeni bir cihaz aldığınız anlamına gelir. Bununla birlikte, tam RAM ve işlemciyi bir araya getiren giriş seviyesi varyantını da seçebilirsiniz, ancak yalnızca 128 GB depolama alanına sahiptir ve aynı 850 doları ödemeniz gerekir ki bu onu en parlak hareket yapmaz.

Siyah Samsung Galaxy Z Flip 3 katlanmış ve açık durumda

Samsung Galaxy Z Flip 3

Galaxy Z Flip 3, Samsung’un kapaklı tarzındaki en yeni katlanabilir ürünüdür. Bir Qualcomm Snapdragon 888 yonga setine sahiptir ve yüksek yenileme hızına sahip bir ekran ve bankaları kırmayan bir fiyat etiketi ile birlikte gelir.

Apple Watch Serisi 7

Apple Watch Nike Series 7 Uzun

Kaynak: elma

Akıllı saat departmanına geçersek, Series 8’in olası gelişine yaklaştıkça Apple Watch Series 7’nin oldukça agresif indirimler almaya başladığını görüyoruz. Bu cihaz, çok çekici bir 99 $ anlaşma yaptıktan sonra şimdi 430 $ karşılığında mevcut . Satın aldığınızda, LTE destekli, Mavi Alüminyum Kasalı ve Abyss Mavisi Spor Kordonlu yeni bir 45 mm model alacaksınız.

Tabii ki, renk seçenekleri ve kasa boyutlarıyla da uğraşabilir ve hatta Milanese Loop ile üst düzey varyantlara göz atabilirsiniz çünkü tasarruf, tercih ettiğiniz varyanta göre değişecektir. Örneğin, 70 $ ‘lık bir indirimden sonra 359 $’ a satılan 45 mm’lik, yalnızca GPS varyantını tercih ederdim. Ve daha da az harcamak istiyorsanız, aynı tedaviyi aldıktan sonra sadece 329 dolara satılan 41 mm modeli de düşünebilirsiniz, yani bir tane alıp 70 dolar tasarruf edebilirsiniz.

Apple Watch Serisi 7

Apple Watch Serisi 7

Apple Watch Series 7, önceki nesle göre daha ince çerçeveli yepyeni bir ekrana sahiptir. Saat ayrıca yeni sensörlere sahiptir ve güçlü Apple yonga seti tarafından desteklenmektedir.

MSI Creator Z16

MSI Creator Z16 Uzun

Kaynak: MSI

Dizüstü bilgisayarlara geçerken, satışta çok güçlü bir canavar bulduk. MSI Creator Z16 A11UET-043 Profesyonel Dizüstü Bilgisayar olarak geliyor ve şimdi yüzde 27’lik muazzam bir indirim alıyor, bu da ilgilenenler için 800 ABD doları tasarruf anlamına geliyor. Her iki durumda da 2.199 $ ödemeniz gerekecek ki bu, aldığınız şey göz önüne alındığında fena değil.

MSI Creator Z16 Professional Dizüstü Bilgisayar, 120 Hz yenileme hızı sağlayan güzel bir 16 inç QHD dokunmatik ekrana sahiptir. İçeride Intel Core i9 işlemci, 2 TB depolama alanı, 32 GB RAM ve GeForce RTX 3060 grafik kartı alıyorsunuz, bu da onu çoğu oyun dizüstü bilgisayarında bulunan estetikten yoksun bir oyun dizüstü bilgisayarı isteyenler için mükemmel bir seçim yapıyor. Ve bu satın alma işleminden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, 800 $’lık tasarrufunuzu kullanarak 100 $’lık indirimden sonra 699 $’a satılan yeni 49 inç Asus ROG Strix Kavisli Oyun FreeSync Monitörünü almanızı öneririm. Bu, üretkenliğinizi ve oyun performansınızı artırmanıza yardımcı olacaktır, çünkü o geniş görüş alanıyla etrafınızda olup biten her şeyi görebileceksiniz. Oh, ayrıca 144Hz yenileme hızlarını da destekler.

MSI Creator Z16

MSI Creator Z16

MSI Creator Z16 Professional Dizüstü Bilgisayar, grafik gerektiren uygulamalar için tonlarca güce ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir taşınabilir bilgisayardır ve aynı zamanda bir oyun dizüstü bilgisayarı olarak da kullanılabilir.

Nihai Kulaklar BOOM 3

Ultimate Ears BOOM 3 Uzun

Kaynak: Nihai Kulaklar

Night Black renk varyantında 60 $’lık büyük bir fiyat düşüşü gördükten sonra şimdi 90 $’a satılan Ultimate Ears BOOM 3 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlörde de büyük tasarruf elde edebilirsiniz. Bu taşınabilir Bluetooth hoparlör, bazıları hala 150 $’a satılan dört farklı renk seçeneğiyle gelir, bu nedenle biraz tasarruf etmek istiyorsanız akıllıca seçim yapın.

Ultimate Ears BOOM 3 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, gittikleri her yerde en sevdikleri melodilerin keyfini çıkarmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Uzun ömürlü pil ömrü sayesinde partiyi 15 saate kadar sürdürürler ve ayrıca IP67 derecesine sahiptir, yani dünyada endişelenmeden ıslanabilirsiniz. Elbette, yüzde 33’lük bir indirimden sonra şu anda 120 dolara satılan JBL Charge 5 Portable Wireless olarak gelen benzer bir seçeneği de düşünebilirsiniz.

Nihai Kulaklar BOOM 3

Nihai Kulaklar BOOM 3

15 saatlik pil ömrü, IP67 derecesi ve diğer harika özelliklerle birlikte gelen Ultimate Ears BOOM 3 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör ile gittiğiniz her yerde en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarın.

Razer Opus X Kablosuz

Razer Opus X Kablosuz Uzun

Kaynak: Razer

Ve zaten ses departmanında olduğumuz için, şu anda 20 $ indirim alan Razer Opus X Kablosuz Düşük Gecikmeli Kulaklığa da bir göz atmalısınız ve onları 80 $ ‘dan kapmak için bırakıyorsunuz. Razer Opus X Kulaklık, dinleme deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımak için aktif gürültü önleme, Bluetooth 5.0, 60 ms düşük gecikme süresi ve özel olarak ayarlanmış 40 mm sürücülere sahiptir.

En iyi yanı, Razer Opus X Kablosuz Düşük Gecikme Süreli Kulaklığın üç farklı renk seçeneğiyle sunulması ve hepsi aynı özel işlemden geçiyor, yani bu harika kulak üstü kulaklıkları normal bir çift olarak ikiye katlayabilirsiniz. kulaklık 80 tl. Daha uygun fiyatlı bir alternatif istiyorsanız, yüzde 50’lik büyük bir indirimin ardından 40 dolara çıkan Razer Kraken Oyun Kulaklığı’nı da düşünebilirsiniz.

Razer Opus X Kablosuz

Razer Opus X Kablosuz

Muhteşem bir ses deneyimi için kablosuz, düşük gecikmeli oyun, aktif gürültü engelleme ve özel olarak ayarlanmış sürücüler sunan bir çift Razer Opus X ile oyun seanslarınızın keyfini daha da çıkarın.