Samsung Galaxy Watch 5, 230 $ ‘dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor


Samsung Galaxy Watch 5 ve diğer harika akıllı saatleri satışta bulacağınız Amazon.com’da bulunan en son fırsatlardan yararlanın


Bugünün en iyi fırsatlarına, diğer şeylerin yanı sıra fitness hedeflerinize ulaşmanıza kesinlikle yardımcı olacak mükemmel bir akıllı saat seçimiyle başlıyoruz. Tasarruflar, Samsung’un akıllı saatinin en son yinelemesiyle başlıyor, çünkü Galaxy Watch 5, yalnızca WiFi destekli 40mm modelinde yüzde 18’lik bir indirim aldıktan sonra şu anda sadece 230 dolara satışa sunuluyor. Samsung Galaxy Watch 5, sağlığınızı, aktivitelerinizi ve uykunuzu izleyen çeşitli sensörlere sahiptir. Ayrıca geliştirilmiş bir batarya içerir, böylece her antrenmandan sonra şarj etmeniz gerekmez. LTE varyantı da satışta ve aynı yüzde 18 indirimi alıyor, böylece ilgilenen herkes için 60 dolarlık tasarruf anlamına gelen 270 dolarlık bir eve götürebilirsiniz.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Safir Samsung Galaxy Watch 5 Ürün Görüntüsü

Samsung Galaxy İzle 5

Samsung Galaxy Watch 5, daha önce satılan paketi geliştiren yinelemeli değişikliklere sahiptir. Uygun fiyatlı bir WearOS tabanlı akıllı saat arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçenek budur. Gelişmiş pil ömrü ve daha hızlı şarj özellikleri ile birlikte gelir.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Daha büyük bir model istediğinizi varsayalım. Bu durumda, 40mm modeliyle aynı harika özelliklere sahip olan 44mm varyantına da göz atabilirsiniz, ancak en son 50 $ indirimden sonra daha büyük bir 410mAh pil ve 260 $ ‘a daha büyük bir ekran elde edersiniz. Samsung’un en iyi akıllı saatini istiyorsanız, 5mm gövde, safir kristal cam, titanyum çerçeve ve yüzde 14’lük bir indirimle gelen Samsung Galaxy Watch Pro 430’u almayı da düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, Golf Edition’ı sadece 400 $ karşılığında da alabilirsiniz, bu da satın alma işleminizde 100 $ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

Daha fazla seçenek arıyorsanız, yüzde 38’lik bir indirim sayesinde Alexa’nın yerleşik olduğu yeni bir Fossil Gen 6 44mm Dokunmatik Ekranlı Smartwatch’ı sadece 187 dolara almayı da düşünebilirsiniz. Bu model genellikle 299 dolara satılıyor, bu nedenle 112 dolar tasarruf edebilirsiniz. Ya da yüzde 31’lik bir indirim sayesinde 173 dolara satılan Fossil 44mm Gen 5E’ye göz atın. Ve eğer bu hala bütçeniz için çok fazlaysa, yüzde 33’lük bir indirim aldıktan sonra şimdi 155 dolara satılan Fitbit Versa 33 Fitness Smartwatch’a da gidebilirsiniz.