Samsung Galaxy Watch 4 Classic, canlı görüntülerde One UI Watch tasarımını sergiliyor


Resmi lansmanından önce, Samsung Galaxy Watch 4, tasarımını ve kullanıcı arayüzünü ortaya çıkaran canlı görüntülerde görüldü.


Galaxy Buds 2, Samsung’un son birkaç saat içinde sızan tek aygıtı değil. Son söylentilerde, Güney Koreli şirketin yaklaşan Galaxy Watch 4’ü birkaç fotoğraf için poz verdi. 91Mobiles tarafından yayınlanan bu canlı görüntüler, daha önce sızdırılan görseller ve basın materyalleriyle aynı çizgide.


En son fotoğraflara göre Galaxy Watch 4 Classic’in döner çerçeveye sahip olduğu anlaşılıyor. Bunun dışında sağ tarafta bir çift dokunsal düğme görebilirsiniz. Metnin arkasındaki mürekkep siyahı ekrana bakıldığında, Galaxy Watch 4 Classic’in bir OLED ekrana sahip olması muhtemeldir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Samsung Galaxy İzle 4 Klasik

Sızan resimler, ilk yazılım kurulumu tamamlanmadan çekilmiş gibi görünüyor. Sonuç olarak, bir saat yüzü yerine, yalnızca rehberli bir tur ekranı ve zamanı ayarlama seçeneği içeren Samsung OneUI’ye bir göz atıyoruz. Yaklaşan Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic, Samsung’un yazılım stratejisi için bir dönüm noktası değişikliğine işaret ediyor. Koreli marka, yıllarca Tizen tabanlı akıllı saatleri geride bıraktıktan sonra Google’ın Wear işletim sistemine geri dönecek. Samsung’un Google’ın platformunu kendi bünyesindeki Tizen işletim sisteminden bazı tasarım öğelerini entegre edecek şekilde özelleştirmesi bekleniyor.

Amazon Kanada’dan gelenler de dahil olmak üzere birçok söylentiye dayanarak, Galaxy Watch 4 serisinin gücünü Samsung’un Exynos W920 yonga setinden alması bekleniyor. Her iki modelin de suya ve toza dayanıklı metal bir gövdeye sahip olması bekleniyor. Ayrıca, SamMobile tarafından yayınlanan birkaç sızdırılmış video, bu saatlerin Samsung’un Bixby, Sağlık, Kişiler ve Mesajlar uygulamalarıyla önceden yüklenmiş olarak geleceğini ortaya koyuyor.

Diğer spekülasyonlar, kalp atış hızı monitörü, vücut kompozisyonu analizi, gelişmiş uyku, V02 max ve kan oksijen izlemenin dahil edildiğini ima ediyor. Samsung’un akıllı saat serisine yapılan bu yeni eklemeler, Android ve iOS cihazlarla uyumlu olacak. Koreli şirketin 11 Ağustos’ta yapılması planlanan Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic’i tanıtması bekleniyor.