Samsung Galaxy Unpacked RESMİDİR, iPad Mini Pro İlgi Çekiyor ve Daha Fazlası! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinin resmi duyurusu, iPhone 13 ve daha fazlası hakkında konuşuyoruz.Ve evet, bugün resmi haberler hala fırsatlarla başlıyor ve eğer bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, bugün şanslı gününüz olabilir. M1 MacBook Air’den başlayarak, şu anda 150 dolara alabilirsiniz ve yarım terabaytlık depolama modelini 1099’a bırakırsınız. Bir Windows makinesi istiyorsanız, Surface Book 2 orijinal fiyat etiketinden 959 dolar düştü. 1540 için Intel Core i7 modeli.. Ve Chrome OS kullanıcısıysanız, Lenovo S330 50 dolar indirimli, 64 Gig depolama katmanını 230 dolara bırakıyor. Dizüstü bilgisayar olarak pazarlanan bir cihaz istiyorsanız, 12,9 inç M1 iPad Pro’nun fiyatı 100 dolardan düşüyor, yani fiyatı 999 dolardan başlıyor. takas için uygun bir cihazınız varsa Galaxy S21 Ultra’yı sadece 400 dolara, S21+’yı 200 dolara veya normal S21’i 100 dolara alabilirsiniz. Ve Unpacked’den önce bir katlanabilir satın almak isterseniz, Z Fold 2 900 dolara kadar mevcut ve Z Flip için de anlaşmalarımız var. Açıklamadaki bağlantılarda Galaxy S21+, Oyun Monitörleri, Akıllı Ampuller ve daha fazlası hakkında daha fazla fırsatımız var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bugün ilk kez, hadi Cupertino’ya ve beni gerçekten heyecanlandıran bir ürüne geçelim.. Ve bunu söylemeyi bırakmam gerektiğini biliyorum ama olan bu.. Bu altıncı nesil iPad mini. 9to5Mac’ten, iPad mini’nin kod adının J310 olduğunu ve bir dizi önemli yükseltme içereceğini iddia eden yeni bir raporumuz var. Yeni başlayanlar için, iPhone 13 Serisinde görünmesini beklediğimiz aynı A15 çipinden güç alacak ve ayrıca Apple’ın diğer iPad modelleri için daha güçlü bir A15 varyantı üzerinde çalışıyor olabileceğinden bahsediyorlar, çünkü kim bilir neden bütün M1 yaklaşımı. Ancak mini’ye dönersek, görünüşe göre bir USB-C bağlantı noktası ve genellikle iPad mini’ye gelmeyen bir ton başka aksesuar için yer açan bir Akıllı Konnektör alacağız. Mark Gurman’a göre bu yeni iPad mini, bu yılın sonunda yeni iPad Air’e benzeyen daha ince çerçeveli daha büyük bir 8,4 inç ekrana sahip olacak ve özel ve daha küçük bir Apple Pencil’dan bahseden başka söylentiler de duyduk. Jon Prosser ayrıca bir süre önce Altın, Uzay Grisi ve Gümüş varyantlardaki tüm bu sızıntılara uyan bir tasarımı gösteren bazı renderlar paylaştı. Yani evet, birbiriyle aynı fikirde olan bu kadar çok raporla, iPad mini Pro nihayet gerçekleşiyor gibi görünüyor.

Dikkatleri Apple üzerinde tutalım ama bu sefer iPhone 13 Serisinden bahsedeceğiz. Geçtiğimiz haftalarda, yeni ekranlardan renk çeşitlerine kadar burada elde ettiğimiz şeyler hakkında çok tutarlı sızıntılar yaşadık. Pekala, bu renk varyantlarından bahsetmişken, görünüşe göre bazı değişikliklere ihtiyacımız var. Bu yeni bilgi, Çin tedarik zinciri kaynaklarından alıntı yapan Koreli bir kaynaktan geliyor ve iPhone 13 Pro’nun Siyah, Gümüş, Gül Altın ve Gün Batımı Altın olmak üzere 4 farklı renk seçeneğiyle sunulacağını iddia ediyor. Görünüşe göre Sunset Gold ve Rose Gold renkleri, önceki sızıntılarla birlikte Sunset Gold’un “bronz bir his” verdiği ve ardından Rose Gold’un “çok solgun göründüğü” yeni varyasyonlar olacak. Şimdi, ifade biçimine göre, bu yeni renkler yalnızca Pro modellere gelecek ve normal modellerin daha geniş bir seçenek yelpazesi sunmaya devam etmesini bekliyoruz. Tasarım değişikliklerine sadık kalarak, bu iPhone’ların sonunda daha küçük bir çentik getirmesini bekliyoruz, ancak görünüşe göre Apple burada durmak istemiyor. Bazı yeni patentler, şunları içerebilecek ekran altı sensörler getirmek için çalıştıklarını gösteriyor. hem Touch ID hem de Face ID ama çok güvenilir kaynaklar bu yıl kesinlikle gelmeyeceklerinden bahsetmişler. Bakalım normal Altın renginin yenilenmesi kulağa hoş gelse de bu renk varyantlarını elde edip etmeyeceğimize bakalım, peki şu anda sahip olduğumuz mavinin evrimi nedir?

Ve son olarak, bugünün en sıcak haberleri için, çılgın miktarda sızıntıdan sonra nihayet bazı resmi açıklamalar aldığımız için Samsung’a ve yaklaşan Paketlenmemiş Etkinliğine geçelim. Sanırım dünkü sızdırılan davetiyeyi gayri resmi olarak adlandırabiliriz çünkü evet, şirket bir sonraki Etkinliği için “Gelişmeye hazır olun” yazan resmi davetiyeyi yayınladı ve ardından etkinliğin 11 Ağustos’ta 10:00 ET’de gerçekleşeceğini söylemeye devam ediyor. Şimdi elbette, Sammy burada davette katlama kelimesini kullandıkları gerçeğinden başka bir şey açıklamıyor, o yüzden hadi biraz dedikodu toparlayalım. Giyilebilir olduklarından başlayarak, yeni bir Galaxy Watch 4 ve Galaxy Buds 2 bekliyoruz. Galaxy Buds 2, görünüşe göre, muhtemelen iyi bir fiyat etiketini korurken, bir dizi yeni renk varyantında bir tür gürültü engelleme sunuyor. Galaxy Watch 4, OneUI Watch’ın ilk deneyimi olacak ve aynı zamanda Klasik bir varyasyonla gelecek. Samsung’un tipik yuvarlak tasarımının ve çeşitli sensörlerin sizi sağlığınız konusunda güncel tutmasını bekleyebilirsiniz. Ama devam edersek, büyük adamlar Z Flip 3 ve Z Fold 3 hakkında konuşalım. Samsung’un bu yıl Note’u tamamen rafa kaldırdığına işaret eden her raporda, bu amiral gemilerinin bu etkinlikte ana sahneyi alması bekleniyor. Z Flip ile başlayarak, arkada çift kamera modülü ve daha büyük başparmak ekranı ile daha temiz iki tonlu bir tasarım bekliyoruz. İçeride, bildirildiğine göre 6,7 inçlik ana ekranda daha ince çerçeveler alacağız. Son olarak, Z Katlama 3, delikli 6,2 inçlik kapak ekranını koruyan yeni bir tasarım getiriyor. Ancak, açtığınızda işler ilginçleşmeye başlıyor. Sızıntılar, 120 Hz’de çalışan 7,5 inçlik bir ana ekran bekleyebileceğimizi ve mobil bir Samsung ürünü için bir ilk olacak olan 16 MP ekran altı selfie kamerası getireceğini iddia ediyor. Diğer özellikler arasında Snapdragon 888 5G, daha büyük bir S Pen Pro desteği ve Z Fold 2 ile aldığımız kamera modülünün aynısı yer alıyor. .Yani evet, sızan dizilim Z Katlama, Z Çevirme, Buds ve Watch’ı içeriyor.. Eğer onları rezerve etmek isterseniz, açıklamanın üst kısmında özel bir bağlantımız var ve bu bağlantıyı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim, çünkü çok sayıda teklif sunuyor. ayrıcalıklar.

Abone: http://bit.ly/pocketnowsub http://pocketnow.com

Bizi takip edin: http://flipboard.com/@Pocketnow http://facebook.com/pocketnow http://twitter.com/pocketnow