Samsung Galaxy Tab S8 ve S7: Temel model savaşı


Çevrimiçi bir arama yaptığınızda aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Android tablet olduğu bir sır değil, ancak bu tabletlerin büyük bir kısmı verdiğiniz paraya değmez. Bu kuralın bir istisnası, Samsung’un birçok tabletidir. Samsung yıllardır mükemmel, güçlü tabletler üreten birkaç üreticiden biri olmuştur. Şirket kısa süre önce en son tablet teklifini tamamladı ve bu nedenle şu soruyu gündeme getiriyor – Samsung Galaxy Tab S8 mi yoksa Tab S7 mi?

Galaxy Tab S8 ve Galaxy Tab S7: Temelde savaş

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Samsung Galaxy Tab S8 S Pen Çoklu Görev

(İmaj kredisi: Nick Sutrich / Android Central)

Yüzeyde, bu iki tablet neredeyse aynıdır. Dış cephedeki en büyük fark renklerdir. Galaxy Tab S7, Mystic Black, Mystic Bronze, Mystic Silver ve Phantom Navy renklerinde sunulur. Karşılaştırıldığında, yeni Galaxy Tab S8 üç renk seçeneğiyle sunuldu: Grafit, Gümüş ve Pembe Altın. Tabletlerin her ikisi de 120 Hz’lik hızlı yenileme hızına sahip 11 inç LCD panele sahiptir ve AMOLED olmasa da bunlar parlak ve canlı panellerdir.