Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, Beats Studio Buds, ses çubukları ve daha fazlası


Günün en iyi fırsatları, indirimde Galaxy Tab S8 serisini, Logitech’in en iyi oyun klavyesini ve daha fazlasını bulabileceğiniz Best Buy ve Amazon’dan geliyor


Hızlı Linkler

  • Samsung Galaxy Tab S8 Ultra
  • Samsung HW-Q910B 9.1.2 kanal Ses Çubuğu

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

S Kalemi

Bugünün en iyi fırsatları seçimine, şu anda 128 GB depolama alanında 130 $ indirim alan Samsung Galaxy Tab S8 Ultra ile başlıyoruz. Bu fırsat Best Buy’da mevcuttur ve sınırlı bir süre için gelir, bu nedenle yararlanmak istiyorsanız acele etmek isteyebilirsiniz. Galaxy Tab S8 Ultra’nın bu sürümü, QHD çözünürlüğe sahip 14,6 inç ekrana sahiptir ve bu, gerçeğe yakın görüntüler ve grafikler sunacağı için onu oyun oynamak ve en sevdiğiniz içerikleri yayınlamak için harika kılar ve aynı zamanda profesyonel düzenleme ile ilgilenenler için harikadır. içerik yaratımı. Yalnızca WiFi desteği alırsınız, ancak kutuda ücretsiz bir S Pen de aldığınız için sorun değil. Bu ürün size genellikle 1.100$’a mal olur, ancak bugünkü anlaşmayla yalnızca 970$’a bir tane alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha fazla depolama alanı istediğinizi varsayalım. Bu durumda, daha iyi tasarruf sağlayan 256 GB depolama modelini de tercih edebilirsiniz, çünkü bu seçenek şu anda 1.000 $’a satıldığı için cebinizde 200 $ tutmanıza izin verecektir. Ve bu hala bütçeniz için çok fazlaysa, size 11 inç ekrana ve 128 GB depolama alanına sahip yalnızca WiFi özellikli bir Android 12 tablet kazandıracak 150 $’lık yeni bir indirimden sonra 550 $’a satılan temel modeli de tercih edebileceğinizi unutmayın. kaputun altında.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Muhteşem ekranı, harika performansı ve pil ömrüyle bu Android tablet sonunda iPad Pro’yu alt edebilir. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.

Beats Studio Tomurcukları

FI, Studio Tomurcuklarını Yendi

Ayrıca yeni bir çift Beats Studio Buds’tan da tasarruf edebilirsiniz, çünkü bu harika gerçek kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar, size 50 ABD doları tasarruf sağlayacak yüzde 33’lük bir indirim kazandıktan sonra artık 100 ABD dolarına satılıyor. Bu fırsat, beş farklı renk seçeneğiyle sunulur, böylece ödün vermeden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Beats Studio Buds, onları tere ve suya karşı dayanıklı kılan bir IPX4 derecesine sahiptir, ancak onları giyerken yüzmeye gitmeyin, aksi takdirde pişman olabilirsiniz. Ayrıca kablosuz şarj kutusuyla harika Bluetooth bağlantısı ve 24 saate kadar pil ömrü elde edersiniz.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek aradığınızı varsayalım. Bu durumda, yüzde 37’lik bir tasarruf anlamına gelen 44 ABD doları indirim aldıktan sonra şu anda 76 ABD dolarına satılan Jabra Elite 4 Aktif Kulak İçi Bluetooth Kulaklıklara da göz atabilirsiniz.

Ayrıca, yüzde 38’lik büyük bir indirimden sonra 246 ABD dolarına satılan Bowers & Wilkins PX7 Kablosuz Gürültü Önleyici Kulak Üstü Kulaklıklarda da harika indirimler gördük. Bu kablosuz kulaklıklar genellikle 399 ABD Doları’na satılır, yani bu fırsattan yararlanmayı seçerseniz 153 ABD Doları kazanırsınız.

Beats Studio Tomurcukları

Beats Studio Buds, daha uzun menzil ve daha az kesinti için muhteşem 1. sınıf Bluetooth, aktif gürültü önleme, şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar pil ömrü ve daha fazlasını içerir.

Samsung HW-Q910B 9.1.2 kanal Ses Çubuğu

Samsung HW-Q910B 9.1.2ch Ses Çubuğu Uzun

Harika ses ürünlerinden bahsettiğimiz için, yüzde 31’lik bir indirim aldıktan sonra 898’e satılan Samsung HW-Q910B 9.1.2ch Soundbar’a uygulanan en son tasarrufları da eklemeliyiz, bu da 400 $ tasarruf anlamına gelir. Bu muhteşem sound bar, Wireless Dolby Atmos, DTS:X, Q Symphony, SpaceFit Sound, Airplay 2, Adaptive Sound, Game Pro Mode ve daha fazlasını içerir. En iyi yanı, Alexa yerleşik olarak gelmesi, yani dijital asistanınız sayesinde akıllı ev cihazlarınızı sesli komutlarla kontrol edebileceksiniz.

Bununla birlikte, size 81 dolardan fazla tasarruf sağlayacak yüzde 29 indirimden sonra 198 dolara satılan, daha uygun fiyatlı Kablosuz Subwoofer’lı Sony HT-S350 Soundbar’ı da düşünebilirsiniz.

Samsung HW-Q910B 9.1.2ch Ses Çubuğu PBI

Samsung HW-Q910B 9.1.2 kanal Ses Çubuğu

Samsung’un HW-Q910B 9.1.2ch Sound Bar’ında Wireless Dolby Atmos, DTS:X, Q Symphony, SpaceFit Sound, Airplay 2, Adaptive Sound, Game Pro Modu ve daha fazlası bulunur.

Logitech G915 TKL

En sevdiğim klavyelerden biri de indirimde ve dokunsal klavye anahtarlarına sahip Logitech G915 TKL’ye uygulanan son yüzde 22 indirimin ardından 184 dolardan başlayan fiyatlarla kendi klavyenizi alabilirsiniz. Bu klavye genellikle 230 ABD Doları’na satılır, bu da şu anda bir tane alıp 40 ABD Dolarından fazla tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Tabii ki, yüzde 17 indirimden sonra şimdi 191 $’a giden lineer anahtarlı varyantı da tercih edebilirsiniz ki bu, her iki seçenek de harika bir yazma deneyimi sunacağı için hala çok iyi.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istediğinizi varsayalım. Bu durumda, yüzde 36 indirim aldıktan sonra Logitech G413 Arkadan Aydınlatmalı Mekanik Oyun Klavyesini 58 $’a veya 30 $ indirim aldıktan sonra Corsair K60 RGB Pro’yu 70 $’a alabilirsiniz. Yüzde 28 indirim gördükten sonra 90 dolar fiyat etiketiyle gelen Cooler Master CK721’i de tercih edebilirsiniz. Bu fırsatın en iyi yanı, bir bilek desteğiyle birlikte gelmesi, böylece birkaç saat oyun oynadıktan sonra herhangi bir acı çekmezsiniz.

Logitech G915 TKL Tenkeyless Lightspeed ürün kutusu resmi

Logitech G915 TKL

Oyuncular için piyasadaki en iyi klavyelerden biri olan Logitech G915 TKL Tenkeyless Lightspeed Kablosuz RGB Mekanik Oyun Klavyesi ile yazmanın keyfini çıkarın.