Samsung Galaxy Tab S8, Apple AirPods Pro, Dizüstü bilgisayar sırt çantaları ve daha fazlası


Bugünün en iyi fırsatları, birkaç Samsung tableti, Apple’ın en iyi AirPod’larını, oyun farelerini ve daha fazlasını indirimde bulabileceğiniz Amazon.com’dan geliyor.


Hızlı Linkler

  • Razer Viper V2 Pro HyperSpeed ​​Kablosuz Oyun Faresi

Samsung Galaxy Sekme S8

En son tasarruflardan sonra daha da çekici hale gelen birçok uygun fiyatlı cihazla günümüzün en iyi fırsatları seçimine başlıyoruz. Örneğin, yüzde 23 indirim aldıktan sonra sadece 539 $’a yeni bir Samsung Galaxy Tab S8 alabilirsiniz. Bu model genellikle 700 dolara satılıyor, yani bir tane alıp 91 doları cebinizde tutabilirsiniz. Galaxy Tab S8, en yeni Galaxy Tab S serisinin en küçük versiyonudur ve kutuda 11 inç LCD ekran, 128 GB depolama alanı, Qualcomm Snapdragon işlemci, tüm gün dayanan pil ve S Pen ile birlikte gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Tabii ki, yüzde 24 indirim sayesinde şimdi 404 dolara satılan Samsung Galaxy Tab S7 FE de dahil olmak üzere daha uygun fiyatlı seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Bu model, Galaxy Tab S8’in yarısı kadar depolama alanıyla gelir, ancak yalnızca içerik tüketimiyle ilgilenenler için mükemmel olacak daha büyük bir 12,4 inç ekrana sahip olursunuz. Ve bu hala cüzdanınız için çok fazlaysa, Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ı bir tur atmayı da düşünebilirsiniz, çünkü bir tanesini 100 $’lık yeni bir indirimden sonra 250 $’a eve götürebilirsiniz.

Gümüş Samsung Galaxy Tab S8

Samsung Galaxy Sekme S8

Samsung Galaxy Tab S8 serisi, yeni bir Android tablet arayanlar için harika bir seçenek. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç seçenek bulacaksınız, ancak hepsi, istediğiniz her şeyi yaratmanıza yardımcı olacak olağanüstü bir medya deneyimi ve diğer özellikler sunacak.

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro Uzun

Şu anda 180 ABD Doları karşılığında edinilebilen birinci nesil AirPods Pro’da artık daha da fazla tasarruf edebileceğiniz için Apple hayranları için bir harika haber daha. Bu kulaklıklar hala Apple’ın piyasadaki en iyilerinden biridir ve en iyi yanı, öncekilerle aynı görünmeleridir. Muhteşem aktif gürültü önleme, şeffaflık modu, Uzamsal Ses, su ve ter direnci ve 69 $ tasarruf elde edeceksiniz. Tabii ki, 10 $ ‘lık bir fiyat düşüşünden sonra 240 $’ a satılan en son sürümü de seçebilirsiniz.

Ayrıca, yüzde 22 indirimden sonra 429 ABD Doları karşılığında satın alınabilen üst düzey Apple AirPods Max’e de göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, diğer tüm modeller 479 dolara satıldığı için bu anlaşma yalnızca Gümüş sürüm için geçerlidir. Ve yenilenmiş ürünlerden memnunsanız, 400 $’a satılan Uzay Grisi bir çift almayı da düşünebilirsiniz.

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro

AirPods Pro, etrafınızdaki dünyayı duymanız için Aktif Gürültü Engelleme, Şeffaflık modu ve kulaklarınıza ince ayar yapmak için Uyarlanabilir EQ sunar. Kulaklık başlıkları tere ve suya dayanıklıdır ve tek bir şarjla 6 saate kadar dayanır.

Razer Viper V2 Pro HyperSpeed ​​Kablosuz Oyun Faresi

Razer Viper V2 Pro HyperSpeed ​​Kablosuz Oyun Faresi Uzun

Oyun segmentine geçtiğimizde, Razer Viper V2 Pro HyperSpeed ​​Kablosuz Oyun Faresinde yüzde 15 tasarruf sağladık, bu da bu harika Beyaz oyun faresini yalnızca 128$’a alabileceğiniz anlamına geliyor. Bu model yalnızca 59g ağırlığındadır ve savaş istasyonunuz için harika bir eklentidir. Ayrıca üçüncü nesil optik anahtarlar, 30K optik sensör, fare üzerinde DPI kontrolleri ve 80 saatlik pil ömrü ile birlikte gelir.

Ayrıca, 50 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 34’lük çok çekici bir indirimden sonra 99 $ karşılığında satılan, RGB şarj yuvalı daha uygun fiyatlı Razer Viper Ultimate Hyperspeed Hafif Kablosuz Oyun Faresini de alabilirsiniz. Daha bütçe dostu bir seçenek arıyorsanız, 10 $ indirimden sonra 39 $ karşılığında satılan Logitech G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Faresine göz atabilirsiniz.

Razer Viper V2 Pro HyperSpeed ​​Kablosuz Oyun Faresi PBI

Razer Viper V2 Pro HyperSpeed ​​Kablosuz Oyun Faresi

Razer Viper V2 Pro HyperSpeed ​​Kablosuz Oyun Mouse’u yalnızca 59g ağırlığındadır ve bu da onu savaş istasyonunuz için harika bir eklenti haline getirir. Ayrıca üçüncü nesil optik anahtarlar, 30K optik sensör, fare üzerinde DPI kontrolleri ve 80 saatlik pil ömrü ile birlikte gelir.

WD 1 TB My Passport SSD

WD 2TB My Passport SSD Taşınabilir Harici Katı Hal Sürücüsü Uzun

Amazon ayrıca, yüzde 31 indirimden sonra şimdi 138 ABD dolarına satılan WD 1TB My Passport SSD Taşınabilir Harici Katı Hal Sürücüsünde tasarruf etmenize izin veriyor. Bu model, medya dosyalarınız, oyunlarınız ve aklınıza gelen her şey için size tonlarca depolama alanı sağlayacaktır. Yüzde 48’lik devasa bir indirimin ardından 198 ABD dolarına çıkan 2T depolama modelini seçtiğinizde tasarruflar daha da artar.

Diğer alternatifler Samsung ve SanDisk’ten geliyor, çünkü Samsung T7 Taşınabilir Harici Katı Hal Sürücüsü 1TB, 30$’lık indirimden sonra 110$’a ve SanDisk Professional 6TB G-Drive Kurumsal Sınıf Harici Masaüstü Sabit Sürücüsü 213$’a gidiyor, ancak bu seçenek yalnızca 27 $ tasarruf edin.

hükümsüz

WD 2TB My Passport SSD Harici Taşınabilir

WD 2TB My Passport SSD Harici Taşınabilir, medya dosyalarınız, oyunlarınız ve aklınıza gelen her şey için size tonlarca depolama alanı sağlayacaktır.

ICON İnce Sırt Çantası

Incase ICON İnce Sırt Çantası Uzun

Son olarak, dizüstü bilgisayarınızı ve tüm yeni aksesuarlarınızı taşımak için kesinlikle yeni bir sırt çantasına ihtiyacınız olacak, bu da şu anda 22$’lık bir indirimden sonra 128$’a satılan INCASE ICON Slim Sırt Çantası’ndaki mevcut en son teklife göz atabileceğiniz anlamına gelir. Bu model yüzde 100 Naylondan yapılmıştır ve 16 inç MacBook Pro’ya kadar saklamak için harika olacaktır. İnce ve rahat bir tasarıma ve optimum koruma için tamamen dolgulu ve suni kürk astarlı özel bir dizüstü bilgisayar bölmesine sahiptir.

Ve biraz daha uygun fiyatlı bir şey istiyorsanız, 42 $ indirimden sonra 76 $’a satılan Lenovo Legion 17 inç Zırhlı Sırt Çantası II’ye göz atabilir veya Dizüstü Bilgisayarlar için Targus City Fusion Seyahat Sırt Çantası’nı sadece 38 $’a alabilirsiniz.

Incase ICON İnce Sırt Çantası PBI

INCASE ICON İnce Sırt Çantası

INCASE ICON İnce Sırt Çantası, ince ve rahat bir tasarıma ve optimum koruma için tamamen dolgulu ve suni kürk astarlı özel bir dizüstü bilgisayar bölmesine sahiptir.