Samsung Galaxy Tab S8, akıllı monitörler, oyun çevre birimleri ve daha fazlası


Samsung Galaxy Sekme S8

Klavye Kılıfında Galaxy Tab S8 Ultra
Kaynak: Pocketnow

Kaynak: Pocketnow


Bugünün fırsat seçkisi, yüzde 11 tasarruf sağlayan 75 dolarlık bir indirim aldıktan sonra şu anda 630 dolara kadar düşen Samsung Galaxy Tab S8 ile başlayan birçok ilginç ürün içeriyor. Bu model, 11 inç LCD ekran, 128 GB depolama alanı, Qualcomm Snapdragon işlemci, tüm gün dayanan pil ömrü, ultra geniş kamera ve onu iyi bir işgücü yapacak bir DeX Verimlilik özelliği ile birlikte gelir. Ayrıca Galaxy S Pen’i ayrı olarak satın alma konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü o da kutuda geliyor. Diğer renk seçenekleri o kadar uygun fiyatlı olmadığı için Gümüş renkli modele bağlı kalmayı unutmayın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca yüzde 11 indirim alan Samsung Galaxy Tab S8 Plus’ı da düşünebilirsiniz, bu da size 95 ABD doları tasarruf anlamına gelir. Başka bir deyişle, daha büyük bir 12,4 inç AMOLED ekrana, Wi-Fi-6 desteğine ve daha fazlasına sahip yeni Galaxy Tab S8 Plus’ınızı 805 dolara alabilirsiniz.

Gümüş Samsung Galaxy Tab S8

Samsung Galaxy Sekme S8

Samsung Galaxy Tab S8 serisi, yeni bir Android tablet arayanlar için harika bir seçenek. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç seçenek bulacaksınız, ancak hepsi, istediğiniz her şeyi yaratmanıza yardımcı olacak olağanüstü bir medya deneyimi ve diğer özellikler sunacak.

Samsung M8 Serisi Akıllı Monitör

Samsung M8 Serisi Akıllı Monitör Uzun

Kaynak: Samsung

İş istasyonları için yeni bir akıllı TV mi yoksa yeni bir monitör mü alacaklarından emin olamayanlar için harika bir anlaşmamız var, çünkü Samsung M8 Smart Monitor & Streaming TV şu anda yüzde 14 indirimle 32- sadece 600 $’dan kapmak için bırakan inçlik model, bu da 100 $ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. Bu akıllı monitör, 4K UHD çözünürlük, Uyarlanabilir Görüntü ve Ultra Geniş Oyun Görünümü özelliklerine sahiptir ve ayrıca Netflix, Amazon Prime Video, HBO Max ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz akış uygulamalarının keyfini çıkarmak için de kullanabilirsiniz. Dahili hoparlörlerle birlikte geldiği için ses konusunda endişelenmeyin.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, şu anda yüzde 11’lik bir indirimden yararlanan Samsung M7 Smart Monitor & Streaming TV’yi göz önünde bulundurmalısınız, bu da onu yalnızca 328 $’dan kapmak için bırakıyor. Samsung M7 Smart Monitor & Streaming TV genellikle 370 $’a satılır, bu da 42 $ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

Jamo C912 Subwoofer

Jamo C912 Subwoofer Uzun

Kaynak: jamo

Ses departmanına geçerken, Jamo C912 Subwoofer’da şimdi sadece 161 $ karşılığında bazı heyecan verici indirimler gördük. Amazon daha uygun bir fiyat etiketi vermeye karar verdiğinden, artık bu üründe listelenen tüm tasarrufları bulacaksınız. Ancak, Siyah varyant 204 dolardan satıldığı için bu fiyatlandırma yalnızca Beyaz renkli varyantta geçerli olacak. Jamo’nun C912 Subwoofer’ı genellikle 219$’a satılır, bu da yeni subwoofer’ınızı alıp yine de 58$ tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir.

Jamo C912 Subwoofer, 400 watt’lık amplifikatörü sayesinde güçlü bir sese sahiptir ve kablosuz kullanıma hazırdır, böylece onu mevcut ses sisteminize bağlayabilirsiniz. Bu subwoofer, film izlerken veya en sevdiğiniz şarkıları çalarken ses deneyiminizi geliştirmek için mükemmel olacaktır.

Ve daha fazla seçenek aradığınızı varsayalım. Bu durumda, yüzde 13’lük bir tasarruf anlamına gelen 20 ABD doları indirim kazandıktan sonra şu anda 140 ABD dolarına satılan Edifier R1280DB Powered Bluetooth Kitaplık Hoparlörlerini de kontrol etmeyi düşünebilirsiniz.

Jamo C912 Subwoofer

Jamo C912 Subwoofer

Filmlerinizin ve en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için 400 watt gücü bir araya getiren Jamo C912 Subwoofer ile yeni bir ses deneyimi yaşayın.

Razer Raiju Mobil Oyun Denetleyicisi

Razer Raiju Mobil Oyun Denetleyicisi Uzun

Kaynak: Razer

Razer Raiju Mobil Oyun Denetleyicisi ile elimizde heyecan verici bir anlaşma var. Bu harika ürün şu anda eBay’de 49$’a listelenmiştir, yani şimdi bu denetleyiciyi alıp 50$ tasarruf edebilirsiniz. Ancak, kasada MEMDAY15OFF promosyon kodunu ekleyerek fiyatının daha da düşmesini sağlayabilirsiniz. Başka bir deyişle, bir tanesini sadece 36 dolara eve götürebilirsiniz.

Ayrıca aynı Razer Raiju Mobil Oyun Denetleyicisini Amazon.com’da 26 ABD doları karşılığında edinebilir ve bu size 104 ABD doları tasarruf sağlar. Her iki durumda da Razer Raiju Mobil Oyun Denetleyicisi çok işlevli bir düzen, ayarlanabilir telefon montajı, hassas tetikleme modu ve daha fazlasıyla gelir, ancak yalnızca Android cihazlarla çalışır.

iPhone’unuz için bir oyun kumandasıyla ilgileniyorsanız, en son yüzde 28 indirimden sonra 72 dolara satılan Razer Kishi Mobil Oyun Kumandasını düşünmelisiniz.

Razer Raiju Mobil Oyun Denetleyicisi

Razer Raiju Mobil Oyun Denetleyicisi

Android için Razer Raiju Mobil Oyun Denetleyicisi, uzman kontrol ve gelişmiş özelleştirme için ergonomik çok işlevli bir düğme düzenine, her açıdan en iyi oyun deneyimi için ayarlanabilir bir telefon montajına ve daha fazlasına sahiptir.

SteelSeries Arctis 9X

SteelSeries Arctis 9X Uzun

Kaynak: SteelSeries

Son olarak, şu anda yüzde 20’lik çok cazip bir indirim alan SteelSeries Arctis 9X Kablosuz Oyun Kulaklığımız var. Bu seksi görünümlü kablosuz kulaklıklardan birini sadece 160 dolara eve götürebilirsin. Bu, size 20 saatten fazla kesintisiz oyun deneyimi sağlayacak uzun ömürlü bir pile sahip yeni bir kablosuz kulaklık sağlayacaktır. Ancak, yalnızca Xbox One ve en son Xbox Series X ve Series S modelleriyle uyumlu olacaktır. Kablolu bir seçenek istiyorsanız, en yeni oyun konsollarından herhangi biriyle çalışacak Xbox Çoklu Sistem Oyun Kulaklığı için SteelSeries Arctis Nova Pro’ya göz atabilirsiniz. Şu anda 250 $ için gidiyor.

Bu, mevcut bütçeniz için biraz fazlaysa, son yüzde 29’luk indirimin ardından şu anda yalnızca 50$’a alınabilen SteelSeries Arctis 3 Konsolunu düşünmelisiniz. Ve oyun seanslarınız için en iyi ses deneyimini elde etmek için her şeyi yapmak istiyorsanız, yakın zamanda duyurulan ve şu anda 350$’a mevcut olan SteelSeries Arctis Nova Pro Kablosuz Çoklu Sistem Oyun Kulaklığına göz atmayı unutmayın. Bu son model, en yeni oyun konsollarıyla uyumludur ve buna PC’niz ve mobil cihazlarınız da dahildir.

SteelSeries Arctis 9X

SteelSeries Arctis 9X

SteelSeries Arctis 9X Kablosuz Oyun Kulaklığı size en iyi ses deneyimlerinden birini sunacak çünkü ödüllü ses düzeni ince ama kritik sesleri vurgulayarak size ses avantajı sağlıyor. Ve Entegre Xbox Kablosuz bağlantısı, en kısa sürede oyun oynamaya başlamanız için tıpkı bir kablosuz denetleyici gibi doğrudan Xbox’ınıza bağlanmanıza izin verir.