Samsung Galaxy S22 ve S22 Plus daha geniş ve yuvarlak bir ekrana sahip olabilir


Bugün, Galaxy S22 ve S22 Plus’ın temperli camını S21 Serisi ile karşılaştıran bazı yeni ekran koruyucuları göreceğiz.


Yeni Samsung Galaxy S22 Serisi hakkında dolaşan birkaç söylenti duyduk, ancak şimdiye kadar esas olarak Galaxy S22 Ultra’yı duyduk. Ocak veya Şubat aylarında gerçekleşmesi beklenen Samsung Galaxy Unpacked etkinliğine yaklaştıkça, Samsung Galaxy S22 serisi amiral gemileri hakkında daha fazla şey duymaya devam ediyoruz. Bugün, bazı sızdırılmış temperli cam ekran koruyucuları görüyoruz.


Buz Evreni oldukça güvenilir bir sızıntı kaynağı ve bize daha sonra doğru ve gerçek olduğu ortaya çıkan birkaç haber getirdi. Bugün, Galaxy S22 ve S22 Plus’ın temperli camını S21 Serisi ile karşılaştıran bazı yeni ekran koruyucuları göreceğiz. Aşağıdaki resme baktığımızda, S22 Serisinin Galaxy S21 serisinden çok az daha yuvarlak ve geniş olacağını görebiliriz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Galaxy S22 ve S22+’ın Temperli Cam Ekran Koruyucusunu ilk defa bu şekilde gördük. S21 serisine göre daha yuvarlak ve biraz daha kalın olduklarını görebiliriz. pic.twitter.com/3BhneQsSTq

— Buz evreni (@UniverseIce) 15 Ekim 2021

IceUniverse ekranın en boy oranının 19.5:9 olacağını öne sürdüğü için bu, ekran en boy oranının farklı olacağı veya ekran boyutunun artacağı anlamına gelmez. Referans için S21 Plus, 20:9 en boy oranına sahiptir.

Bu senin için ne anlama geliyor? Fazla değil; Samsung, ekranda herhangi bir değişiklik yapmamış olabilir, ancak camı ince ayarlamış olabilir ve yeni sızdırılmış temperli cam, son modellere uymasını sağlamak için bunu telafi edebilir.

Birkaç gün önce, Samsung Galaxy S22 Ultra’nın bize yeni bir kamera düzenini gösteren ve cihazdaki dahili S Pen’i net bir şekilde gösteren yepyeni CAD görüntülerini sergiledik. Şarj hızlarının yeni listelerde onaylandığını da gördük ve artık Samsung’un, rekabetin sunduklarının bir yıl daha gerisinde kalarak, oldukça yavaş hızlı şarj teknolojisine bağlı kalabileceğini biliyoruz.

S21 Ultra Gümüş