Samsung Galaxy S22 Ultra ön sipariş fırsatları: fiyatlarda 1000$’a kadar tasarruf edin ve ücretsiz depolama yükseltmeleri alın


Bu haftaki açıklama etkinliğinde gördüğünüz şeyi beğendiniz ve Samsung Galaxy S22 Ultra ön sipariş anlaşmanızı sonlandırmak mı istiyorsunuz? Büyük ağlardan ve doğrudan Samsung’dan edinebileceğiniz şeyler hakkında en son bilgilere sahibiz. Takas yoluyla ne kadar tasarruf edebileceğinizi ve 25 Şubat’taki çıkış tarihinden önce başka hangi ücretsiz tekliflerin veya indirimlerin mevcut olduğunu size bildireceğiz. Normal S22/S22+ tekliflerinin peşindeyseniz, ayrı Samsung Galaxy S22 ön sipariş fırsatları sayfamıza göz atmayı unutmayın.

Dalmadan önce birkaç ayrıntıyı hızlıca toparlayalım, Samsung Galaxy S22 Ultra’nın temel 128GB modeli için 1199 $ / 1149 £ maliyeti. Daha büyük boyutlar arasında 256 GB, 512 GB ve devasa bir 1 TB seçeneği bulunur. Telefon Phantom White, Phantom Black, Burgundy ve Green renklerinde mevcuttur. Bu renklere bir göz attık ve aramızda yeşil ve bordo modeller grubun en şıkları. Bununla birlikte, dün Samsung’un web sitesine özel birkaç yeni rengi sinsice ortaya çıkardığını gördük. Bu yeni Grafit, Gök Mavisi ve Kırmızı (turuncuya daha çok benziyor) seçeneklerini de kontrol ettiğinizden emin olun. Ancak, bu özel renklerden birini sipariş etmek, palete son dakika eklemeleri gibi göründüğü için nakliyeyi birkaç hafta geciktirecektir.

Şimdiye kadar, doğrudan Samsung’dan sipariş verme (yeni sekmede açılır) Galaxy S22 Ultra için birden fazla ön sipariş teşviki olduğundan, bir ağa bağlı değilseniz ABD’de en iyi seçenek gibi görünüyor. Siparişinizi 24 Şubat’a kadar alın ve Samsung, hiçbir ek ücret ödemeden Ultra’nın bir sonraki depolama katmanına yükseltmenize izin verecektir (yalnızca ABD). Kameranın ne kadar etkileyici göründüğü göz önüne alındığında, video çekmeyi veya yüksek çözünürlüklü RAW formatında fotoğraflar çekmeyi seviyorsanız, ekstra alanı takdir edebilirsiniz. Ayrıca, yeni telefonunuzu bir Galaxy Watch 4 veya Galaxy Buds kulak içi kulaklık serisinden bir şeyle eşleştirmek istiyorsanız harika olan 200 dolarlık Samsung kredisi alacaksınız. Yeni telefonunuzu en başından korumayı unutmayın – en iyi Samsung Galaxy S22 Ultra kılıfları kılavuzumuza göz atın.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S22 Ultra ön sipariş fırsatları

Bir bayiden Samsung Galaxy S22 Ultra için ön sipariş vermeyi tercih ederseniz, aşağıdaki gibi büyük markalara göz atabiliriz: Walmart (yeni sekmede açılır), En iyi satın alım (yeni sekmede açılır)Ve Amazon (yeni sekmede açılır). Şimdiye kadar Walmart, telefonu yalnızca az sayıda operatöre yalnızca aylık ödemelerle satıyor gibi görünüyor. Amazon ve Best Buy, kilidi açılmış modelleri listeliyor.

Birleşik Krallık’ta, aşağıdaki karşılaştırma tablomuzda çeşitli ağlardan ve mobil mağazalardan sözleşmeli tekliflerin gelmeye başladığını görebilirsiniz. İngiltere’deki Samsung sitesine gitmeye kesinlikle değer (yeni sekmede açılır) ilave olarak. Fiyatlar 1149 £’dan başlıyor, ancak aynı zamanda ücretsiz bir Disney Plus yılı (79,90 £ değerinde) ve ücretsiz bir çift Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklık (piyasaya sürüldüğünde yaklaşık 220 £ veya son satışlarda yaklaşık 130 £) alırsınız ve hatta tasarruf edebilirsiniz. eski cihazlarda alım satım yaparak RRP’den daha fazla para kazanın.

Bu sayfayı Samsung Galaxy S22 Ultra ön sipariş penceresi boyunca diğer ağlardan gelen en son tekliflerle güncelleyeceğiz.