Samsung Galaxy S22 Ultra, Gigabyte AORUS 17G ve daha fazlası


Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra Uzun


Kaynak: Samsung

Bugünün en iyi fırsatları seçimine Samsung Galaxy S22 Ultra ile başlıyoruz. Bu, Samsung’un piyasadaki en iyi cihazlarından biridir ve 995 $’a bir tane almanıza olanak tanıyan yüzde 17’lik yeni bir indirim aldıktan sonra daha da iyi hale gelir.

Samsung Galaxy S22 Ultra, tüm ağlar için kilidi açık olarak gelir. En yeni Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemciye, 128 GB depolama alanına, 8 GB RAM’e ve 8K video kaydedebilen güçlü bir kameraya sahiptir. Ayrıca çok parlak bir ekrana, S Pen için kutudan çıkandan daha özel bir yuvaya, uzun ömürlü pil ömrüne ve One UI’nin en yeni sürümüyle Samsung’un en iyi akıllı telefon deneyimlerinden birine sahip oluyorsunuz. Biraz daha fazla güç istiyorsanız, bu modeli 300 $ indirimden sonra 1.000 $ karşılığında eve götürebileceğiniz için, 12 GB RAM içeren 512 GB depolama modelini kontrol etmenizi öneririm.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bununla birlikte, yeni bir Samsung Galaxy amiral gemisi için 1.000 $ ödemenize gerek yok, çünkü Galaxy S22’nin temel modeli 100 $ indirim aldıktan sonra şimdi 700 $ ‘dan alınabilir. Bu model, aklınıza hemen selefini getirecek bir tasarıma sahip ama merak etmeyin. Hala bugün mevcut olan en iyi ve en son özelliklerden bazılarına sahip oluyorsunuz.

Samsung Galaxy S22 Ultra ürün kutusu görseli

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra, piyasadaki en iyi Android cihazlardan biridir. Birinci sınıf özelliklere, tonlarca güce, olağanüstü bir kameraya, ekran kalemi desteğine ve diğer harika özelliklere sahiptir.

GIGABYTE AORUS 17G

FI GIGABYTE AORUS 17G

Kaynak: GIGABYTE

Sırada, taşınabilir bir cihazda en iyi oyun deneyimlerinden birini deneyimlemek için bankayı yıkmaktan korkmayanlar için güçlü bir oyun dizüstü bilgisayarı olan GIGABYTE AORUS 17G XD var. GIGABYTE AORUS 17G XD, 100$ indirim kazandıktan sonra şu anda 1.499$’a satılıyor. Bu seçenek, 300 Hz yenileme hızlarında öne çıkan geniş bir 17,3 inç FHD yansıma önleyici ekranla birlikte gelir ve görselliğinizi artırmak için Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 512 GB depolama alanı ve NVIDIA GeForce RTX 3070 Dizüstü grafik kartıyla birlikte gelir. deneyim.

Ayrıca, yeni bir Mac Studio satın aldığınızda şu anda 99 ABD doları tasarruf edebileceğiniz için, Apple’ın en güçlü Mac’lerinden birinde bazı ilginç tasarruflar tespit ettik. Bu mini bilgisayar genellikle 1.999$’lık bir fiyat etiketiyle gelir, ancak 1.899,05$’a bir tane alabilirsiniz. Mac Studio, Mac Mini’den biraz daha büyüktür, ancak 10 çekirdekli CPU ve 24 çekirdekli GPU, 32 GB Birleşik Bellek ve 512 GB depolama alanına sahip Apple’ın en yeni M1 Max işlemcilerinden birine sahip olduğundan tonlarca güçle gelir. . Tabii ki, daha fazla CPU ve GPU çekirdeği, daha fazla RAM ve depolama alanı seçebilirsiniz, ancak bu aynı zamanda fiyat etiketini de fırlatacaktır.

PBI GIGABYTE AORUS 17G

GIGABYTE AORUS 17G

300 Hz yenileme hızına ve diğer harika özelliklere sahip devasa 17,3 inç FHD ekrana sahip GIGABYTE AORUS 17G XD Oyun Dizüstü Bilgisayarı ile oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

Blink Görüntülü Kapı Zili Uzun

Kaynak: Blink

Blink Görüntülü Kapı Zili de indirimde ve cebinizde 25 $ kalmanıza yardımcı olacak yüzde 29 indirimden sonra 60 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Blink Video Kapı Zili, iki yönlü ses, HD video, hareket ve zil uygulaması uyarıları dahil olmak üzere yeni görüntülü kapı zilinizin tüm güzelliklerinin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak bir Eşitleme Modülü 2 ile birlikte gelir. Ayrıca sizinkini kablolu veya kablosuz olarak almayı da seçebilirsiniz. Her iki durumda da Blink Video Doorbell’inizi Alexa ile kontrol edebilecek ve ayrıca iki renk seçeneğinden birini seçebileceksiniz.

Blink Görüntülü Kapı Zili, telefonunuzdan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kapınıza cevap vermenizi sağlar, bu da evde olmamanızın bir önemi olmayacağı anlamına gelir. Ayrıca, kapınızın önünde duran herhangi biriyle konuşmanız için cihazınıza 1080p HD gündüz ve kızılötesi gece video akışının ve iki yönlü sesin keyfini çıkaracaksınız.

Ayrıca, yüzde 20’lik bir indirim elde ettikten sonra şu anda 52 ABD dolarına satılan Kablolu Ring Görüntülü Kapı Zili’nde de biraz tasarruf edebilirsiniz, bu da 13 ABD doları tasarruf anlamına gelir. Bu seçenek kompakt bir tasarıma sahiptir ve evinizdeki sesli uyarıları yönlendirmek için Zil Sesi ile eşleştirebilirsiniz. Yine de iki yönlü ses, gelişmiş hareket algılama, standart 2,4 GHz bağlantı ve özelleştirilebilir gizlilik ayarlarına sahip 1080p HD kablolu görüntülü kapı zili hizmetlerinden keyif alacaksınız. Bu cihazı Alexa ile de kontrol edebilirsiniz.

Blink Görüntülü Kapı Zili

Blink Görüntülü Kapı Zili

Blink Görüntülü Kapı Zili, telefonunuzdan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kapınıza cevap vermenizi sağlar, bu da evde olmamanızın bir önemi olmayacağı anlamına gelir.

Sony HT-G700

Sony HT-G700 Uzun

Kaynak: Sony

Cebinizde 201 dolardan fazlasını taşımanıza yardımcı olmak için yüzde 34 indirimle şimdi 398 dolara satın alabileceğiniz Bluetooth Teknolojili yeni bir Sony HT-G700 3.1CH Dolby Atmos/DTS:X Soundbar’ı edinin. Ayrıca, Sony HT-G700, ezgilerinizin kalitesini yükseltmek için sürükleyici bir Ses İyileştirici içerir ve kablosuz subwoofer’ı güçlü bas sunar. Ayrıca, film ve müzik dinlemeyi özelleştirmek için ortamınızı farklı ses modlarıyla değiştirebileceksiniz.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, yüzde 25 tasarruf anlamına gelen 31,99 $ indirimden sonra 98 $’a satılan Bas Refleks Hoparlörlü, Entegre Tweeter’lı ve Bluetooth’lu Sony S100F 2.0ch Soundbar’a göz atabilirsiniz.

Sony HT-G700

Sony HT-G700 Ses Çubuğu

Etkileyici ve özelleştirilebilir sesi sayesinde filmlerinizin ve şovlarınızın keyfini daha da iyi çıkarmanıza yardımcı olacak Bluetooth Teknolojisine sahip Sony HT-G700 3.1CH Dolby Atmos/DTS:X Soundbar ile medya deneyiminizi geliştirin.

Fit Pro’yu Yener

Beats Fit Pro Uzun

Kaynak: Beats

Son olarak, Beats Fit Pro, 20 ABD Doları tasarruf etmenize yardımcı olacak yüzde 10 indirim alıyor. Başka bir deyişle, bu harika gerçek kablosuz gürültü önleyici kulaklıklardan bir çifti 180 dolara satın alabilirsiniz. Beats Fit Pro, Apple’ın H1 çipine, sınıf 1 Bluetooth’a, tek başına altı saate kadar veya şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar dinleme süresine sahiptir.

Beats Fit Pro, IPX4 derecelendirmesi sayesinde Saydamlık Modu, Uyarlanabilir EQ ve tere ve suya dayanıklılık ile birlikte gelir.

Ayrıca, 50 $ indirim kazandıktan sonra şimdi 200 $ karşılığında mevcut olan Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklıkları almayı da düşünebilirsiniz. Bu kulaklıklar 24 saate kadar pil ömrü, su ve ter direnci ve daha fazlasını sunar.

Fit Pro'yu Yener

Fit Pro’yu Yener

Beats Fit Pro, Apple’ın H1 çipine, sınıf 1 Bluetooth’a, tek başına altı saate kadar veya şarj kutusuyla 24 saate kadar dinleme süresine sahiptir.