Samsung Galaxy S22 Ultra 2023 için en net kılıflar


S22 serisinin en pahalı üyesi olan Samsung’un Galaxy S22 Ultra’sı pek çok özellik barındırıyor. Önde çarpıcı bir 6,8 inç Dinamik AMOLED panel alıyorsunuz ve bu paneli buzlu mat kaplamalı cam arka taraf tamamlıyor. Ancak göründüğü kadar harika, bu hala uygun korumaya ihtiyaç duyan kırılgan bir cihaz, bu yüzden alabileceğiniz en iyi Samsung Galaxy S22 Ultra şeffaf kılıflardan bazılarını bir araya getirdik. Bazıları tamamen şeffaf tasarımlara sahipken, diğerleri farklı renkli çerçevelerle çoğunlukla şeffaftır. Öyleyse, bu kılıflardan birini alın ve Samsung Galaxy S22 Ultra’nızı korurken tüm dünyaya gösterin.

İşte en iyi Samsung Galaxy S22 Ultra şeffaf kılıflar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Galaxy S22 Ultra’nızı güvende tutarken gösterin

Samsung Galaxy S22 Ultra’nın inkar edilemez (yeni sekmede açılır) en iyi Android telefonlar arasında yer alıyor (yeni sekmede açılır) şu anda piyasada mevcut. Çarpıcı görünümden güçlü performansa kadar, birinci sınıf bir amiral gemisinden isteyebileceğiniz her şeye sahiptir. Bir tane varsa, etrafta hava atmak istemeniz anlaşılabilir, ancak onu günlük aşınma ve yıpranmaya karşı koruma konusunda da dikkatli olmalısınız ve bu nedenle bu Samsung Galaxy S22’den bir (veya daha fazla) almanızı öneririz. Cihazınız için ultra kılıflar.