Samsung Galaxy S22 Ultra 2023 için en iyi pil kılıfları


S22 Ultra, mümkün olan en büyük pillerden birine sahiptir, ancak devasa ekranı ve en iyi teknik özellikleriyle, günün sonunda kendinizi biraz daha fazlasını isterken bulabilirsiniz. Pil kılıfları, telefonunuza çok fazla kalınlık katar, ancak her zaman telefonunuza güvenmeniz gerekiyorsa, boyutu buna değecektir. S22 Ultra’nız için biraz daha meyve suyu istiyorsanız, 4.800 mAh ile küçük başlayabilir veya günlerce pil ömrüne ihtiyacınız varsa 10.000 mAh’a kadar çıkabilirsiniz. Bunlar Galaxy S22 Ultra için en iyi pil kılıfları.

Bunlar, Galaxy S22 Ultra’yı şarjlı tutmanız için en iyi pil kılıflarıdır

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Telefonunuzu şarj etmeyi unutursanız endişelenmeyin

Samsung Galaxy S22 Ultra, kutusundan bir akıllı telefondaki en büyük pillerden biriyle çıkıyor, ancak bazı kişilerin hala daha fazlasına ihtiyacı var. Fazladan bir ağırlığa katlanmak istiyorsanız, telefonunuzu saatlerce, hatta günlerce çalışır durumda tutmak için bu kılıflardan birini kullanabilirsiniz. Yine de, kapasiteye her zaman ihtiyacınız yoksa, yedek olarak en iyi Galaxy S22 Ultra kılıflarından birine sahip olmak isteyebilirsiniz.