Samsung Galaxy S22, Tab S8 bugünden itibaren satışa çıkıyor


25 Şubat 2022 ve bu, Samsung’un yeni Galaxy S22 serisi ve Galaxy Tab S8 cihazlarının açık satıştan satın alınabileceği anlamına geliyor. Yeni Samsung cihazlarındaki en iyi fırsatlara buradan göz atın!


Samsung, yaklaşık iki hafta önce Galaxy S22 serisini duyurdu. Bugünden itibaren, Galaxy S22, S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra, açık satışta satın alınabilir. Artık en yeni Galaxy serisi cihazlar için ön sipariş vermenize gerek yok. Galaxy S22 serisi akıllı telefon siparişi vermek için doğrudan Samsung’un web sitesine, Amazon’a, Best Buy’a veya tercih ettiğiniz operatör mağazasına gidebilirsiniz.


Samsung Galaxy S22 serisine ek olarak, amiral gemisi Galaxy Tab S8 serisi de satın alınabilir. Galaxy Tab S8, Apple’ın iPad serisine mükemmel bir rakip. Hızlı dahili bileşenler, Samsung’un birinci sınıf ekranları ve Samsung ekosisteminizin daha da iyi çalışmasını sağlayan özelliklerle birlikte gelir. Samsung Galaxy Tab S8 ayrıca Samsung’un web sitesi, Amazon, Best Buy ve operatör mağazalarından teslim alınabilir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Hâlâ yeni Samsung Galaxy cihazlarıyla ilgili incelememiz üzerinde çalışırken, insanlar onlardan çok etkilendi. Daha önce Galaxy S22 serisi için ön siparişlerin bir milyonu aştığı ve şirketin ayrıca Tab S8 serisi için ön siparişleri durdurmak zorunda kaldığı bildirildi. çılgınca popüler.

Yeni Galaxy cihazlarından birini almayı düşünüyorsanız, bunu aşağıdaki bağlantıları kullanarak yapabilirsiniz. Samsung hâlâ Google Play kredileri, eski akıllı telefonlarınız için yüksek takas değeri, 4 aylık ücretsiz YouTube Premium üyeliği, üç aylık Spotify aboneliği, altı aylık ücretsiz Sirius XM akışı, altı ay boyunca ücretsiz 100 GB Microsoft OneDrive depolama alanı sunuyor. Bu nedenle, yeni S22 cihazlarından birini satın almayı düşünüyorsanız, hızlı hareket edin!

 • Samsung Galaxy S22 Yeşil

  Samsung Galaksi S22

  Samsung Galaxy S22, amiral gemisi 4nm yonga seti, arkada hem gece hem de gündüz önemli anıları yakalayabilen üç kamera kurulumu ve tek bir şarjla tam bir gün dayanabilen uzun bir pil ömrü ile geliyor. Kompakt ve şık bir cihaz istiyorsanız Galaxy S22, 2022’de alabileceğiniz en iyi cihazlardan biridir.

 • Samsung Galaxy S22 Plus Beyaz PBI

  Samsung Galaxy S22 Artı

  Galaxy S22 Plus, Samsung’un en yeni amiral gemisi akıllı telefonu. Güçlü bir yonga seti, 120 Hz yenileme hızına sahip büyük 6,6 inç AMOLED ekran, 50 MP birincil kamera ve çok daha fazlasıyla birlikte gelir. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.

 • Samsung Galaxy S22 Ultra Fantom Siyah

  Samsung Galaxy S22 Ultra

  Galaxy S22 Ultra, daha büyük bir 6,8″ QHD+ 120Hz AMOLED ekrana, çok yönlü bir kamera kurulumuna ve tüm gün boyunca devam etmenizi sağlayacak büyük bir pile sahiptir! Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.