Samsung Galaxy S22 için En İyi Ekran Koruyucular


Samsung Galaxy S22 Serisi, Gorilla Glass Victus+ ve Armor Aluminium başta olmak üzere sağlam bir yapıya sahip olsa da, bir kılıf veya ekran koruyucu ile ek koruma almak her zaman faydalıdır. Böylece satın alma sürecinizi kolaylaştırmak için…


Samsung Galaxy S22, mevcut en kompakt Android akıllı telefonlardan biridir, yani cihazı tutmak çoğu kişi için kolay bir iştir. Buna Armor Aluminium çerçeve ve Gorilla Glass Victus+ ekleyin ve dayanıklılık açısından en iyi cihazlardan birine sahipsiniz. Ancak, dışının daha iyi kavranabilirliği ve sağlam doğası ne olursa olsun, kazalar olabilir ve üzgün olmaktansa güvende olmak her zaman daha iyidir. Bu nedenle, bu yazıda Samsung Galaxy S22 için mevcut olan en iyi ekran koruyuculardan bazılarını listeledik.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bir ekran koruyucu seçtikten sonra, muhtemelen bir kılıf da isteyeceksiniz; Bu nedenle, Pocketnow’ın Samsung Galaxy S22 için mevcut olan en iyi koruyucu kılıflarla ilgili kılavuzuna baktığınızdan emin olun.


Samsung Galaxy S22 için En İyi Ekran Koruyucular

 • Samsung Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  Samsung Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  Samsung’un Galaxy S22 Ekran Koruyucusu, dokunma hassasiyetinden ödün vermeden mükemmel netlik ve koruma sunar. Kutuda bir uygulama aracı ile birlikte gelir. Ne yazık ki, rakip markaların seçeneklerinden farklı olarak yalnızca tek bir koruyucu dahil edilmiştir.

 • ZAGG InvisibleShield Fusion XTR Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  ZAGG InvisibleShield Fusion XTR Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  ZAGG InvisibleShield Fusion XTR, mavi ışığı filtreleyen, dokunma hassasiyetini etkilemeyen ve D3O bileşeniyle darbeye karşı koruma sağlayan hepsi bir arada bir aksesuar türüdür. Aksesuar, bir kurulum kitiyle birlikte gelir.

 • Caseology Snap Fit Temperli Cam Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  Caseology Snap Fit Şeffaf Temperli Cam

  Caseology Snap Fit Clear Temperli Cam, akıllı telefonunuzu çoğu düşmeden kaynaklanan hasara karşı koruyacak ince ve esnek bir koruyucudur. Ayrıca lekelenmeyi önlemek için oleofobik bir kaplama ile birlikte gelir ve çoğu durumda uyumluluk sağlar. OEM, bir kurulum kitiyle birlikte kutuda iki ünite içerir.

 • OtterBox Amplify Glass Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  Amplify Cam Ekran Koruyucu

  OtterBox’ın Corning ile işbirliği içinde tasarlanan Amplify Glass Ekran Koruyucusu, mükemmel bir netlik sağlayan uzun süreli dayanıklılık ve çizilme direncine sahiptir. OEM ayrıca bir dizi kurulum aracı içerir.

 • OtterBox Alpha Flex Mavi Işık Koruması Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  Alpha Flex Mavi Işık Koruyucu Ekran Koruyucu

  OtterBox’ın bu ekran koruyucusu, mavi ışığı filtreleme özelliğiyle geleneksel ekran koruyucuya daha fazla işlev getiriyor. Ve netlik ve dokunma tepkisi gibi diğer özelliklerin etkilenmemesini sağlamak. Pakete dahil bir dizi uygulama aracı vardır.

 • OtterBox Alpha Flex Antimikrobiyal Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  Alpha Flex Antimikrobiyal Ekran Koruyucu

  Alpha Flex Antimikrobiyal Ekran Koruyucu, Galaxy S22’nize çizilmeye karşı koruma sağlamak için cam benzeri bir malzeme kullanır ve ekranının pürüzsüz ve hızlı yanıt verme hissini sürdürmesini sağlar. Aksesuar, uygulama sürecini kolaylaştıran bir kurulum kitiyle birlikte gönderilir.

 • Whitestone Film Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  Whitestone Filmli Ekran Koruyucu

  Galaxy S22 için Whitestone Filmli Ekran Koruyucu, kendinizi sık sık film değiştirirken buluyorsanız veya kurulumda zorluk çekiyorsanız satın alabileceğiniz ucuz bir seçenektir. Paket, dört koruyucu ve iki ek kamera koruyucusu ile birlikte gelir.

 • Whitestone Temperli Cam Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  Whitestone Kubbe Cam EZ

  Whitestone Dome Glass EZ, akıllı telefonun ekranını düzgün bir şekilde kaplamasını sağlayan, kenarlarında 2.5D kavis bulunan bir aksesuardır. OEM, perakende paketinde iki birim ve bir kurulum aracı içerir.

 • Whitestone Temperli Cam Likit Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  Whitestone Dome Cam Ekran Koruyucu

  Whitestone Kubbeli Cam Ekran Koruyucu, sıvı camı ekranın her yerine yaymak ve küçük çizikleri doldurmak ve kabarcıksız bir kuruluma yardımcı olmak için OEM’in patentli sıvı dispersiyon teknolojisinden yararlanır. OEM, gönderilen birimlerde UV İyileştirme Işığı ve Çerçeve gibi gerekli ekipmanları içerir.

 • ArmorSuit Military Shield Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  ArmorSuit MilitaryShield Ekran Koruyucu

  ArmorSuit Military Shield Ekran Koruyucu, Galaxy S22’de ekrana tam koruma sağlar. Film ayrıca, günlük kullanımda oluşan küçük çizikleri ortadan kaldırmasına olanak tanıyan kendi kendini onarma özelliğine de sahiptir. OEM, tek bir pakette iki birim ve kuruluma yardımcı olacak bazı ekipmanlar içerir.

 • amfilm Gizlilik Filmi Galaxy S22 Ekran Koruyucu

  amFilm Gizlilik Ekran Koruyucusu

  Galaxy S22 için amFilm Gizlilik Ekran Koruyucusu, akıllı telefonunuzun ekranının yalnızca ona karşıdan veya 35 dereceye kadar baktığınızda sizin tarafınızdan görülebilmesini sağlar. Daha büyük herhangi bir şey, telefonunuzun içeriğini yalnızca gözleriniz için saklamanıza izin verecek şekilde ekranı bulanıklaştıracak veya karartacaktır.

Samsung Galaxy S22 için Hangi Ekran Koruyucuyu Almalısınız?

Bu listeyi taradıysanız ancak bir seçenek belirleyemediyseniz, hangi ekran koruyucuyu satın almayı düşünmeniz gerektiğine dair bazı düşüncelerimizi burada bulabilirsiniz.

Şimdi, satın alımlara paranın karşılığı açısından bakmak önemlidir. Bu nedenle, yalnızca çizilmelere karşı koruma eklemek istiyorsanız, Whitestone’dan ekran koruyucular satın almanızı öneririz. OEM, tekliflerinde birden fazla birim içerir ve size mükemmel bir uygulama elde etmek için birkaç kez deneme özgürlüğü verir. Koruyucular, koruyucu film ve temperli cam seçenekleriyle sunulmaktadır.

Uygulanan koruyucunuzdan yalnızca koruma sağlamaktan daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, amFilm Gizlilik Ekranı göz önünde bulundurmanız gereken seçenektir. Ve mavi ışığı filtrelemek istiyorsanız, OtterBox’tan Alpha Flex Blue Light Guard veya D3O ile ZAGG’nin InvisibleShield’ı kontrol etmeniz gerekenlerdir.

Bu, ekran koruyucu önerilerimizin sonunu işaret ediyor. Mevcut daha iyi seçenekler biliyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarınızla bize bildirin.