Samsung Galaxy S21 serisi, iPhone 12 mini ve daha fazlası satışta


en yeni Samsung Galaxy S21 serisini, LG akıllı TV’leri ve daha fazlasını indirimde bulduğumuz Amazon ve Best Buy’dan daha fazla fırsat almaya devam ediyoruz.


Şu anda Amazon.com’da büyük indirimler alan Samsung Galaxy S21 serisinden başlayarak, piyasadaki en popüler cihazlardan bazılarında inanılmaz fırsatlar elde etmeye devam ediyoruz. Örneğin, yüzde 19 tasarrufla yeni bir Samsung Galaxy S21 Ultra alabilirsiniz, bu da 223 ABD doları tasarruf anlamına gelir. Bu, 977 $ karşılığında 8K video kaydedebilen 108 MP ana kamera olan 128 GB depolama alanına sahip kilidi açılmış bir sürüm alabileceğiniz anlamına gelir.
Daha küçük Samsung Galaxy S21 Plus’ı almak istiyorsanız, bunu 800 $ ödeyerek yapabilirsiniz. Bu fiyat, bu cihazın normal 1.000 $’lık fiyat etiketinden 200 $ tasarruf edebileceğiniz anlamına gelen en son yüzde 20 indirim sayesinde mevcuttur. Ayrıca 128 GB depolama alanı ve 8K video kaydı yapabilen ancak 64 MP birincil sensör aracılığıyla bir kameraya sahiptir. Ve vanilya varyantını istiyorsanız, 150 $ indirim aldıktan sonra 650 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. S21 Plus ile aynı teknik özelliklere sahiptir, ancak daha küçük bir kaplama alanına sahiptir, bu da daha küçük bir ekran anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ve eğer bir Apple hayranıysanız, bugün aktivasyonla birlikte şu anda sadece 430$’a satıldığı için yeni bir iPhone 12 mini almayı düşünebilirsiniz. Apple Music ve Apple News+ için yeni aboneler altı aylık ücretsiz hizmet alacağından, bu size 300 ABD doları tasarruf ve birkaç ekstra hediye kazandıracak. Şimdi, bu yeni cihazı T-Mobile’ın Magenta veya Magenta Max planlarından birine almanızı öneririm çünkü bu operatör yakında tüm müşterileri için ücretsiz bir Apple TV+ yılı verecek.

Diğer fırsatlar, şu anda yüzde 14 indirim alan Samsung Galaxy Tab S7 Plus’ı içeriyor, yani 120 $ indirim aldıktan sonra 730 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Yeni bir akıllı TV ile ilgileniyorsanız, yüzde 17 tasarruf anlamına gelen 503 $ indirimden sonra şu anda 2.497 $ karşılığında mevcut olan LG G1 Serisi 65 inç Galeri Tasarımı 4K Akıllı OLED Evo TV’yi de seçebilirsiniz. Ayrıca bu TV’yi şimdi 140$’a satılan yeni bir Nebula Soundbar – Fire TV Edition ile eşleştirebilirsiniz ve 40$ tasarruf etmenizi sağlar.