Samsung Galaxy S21 FE Ekim ayında gelebilir


En son söylentiler, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy S21 FE için Ekim ayının son haftalarında olası ön sipariş ve lansman tarihlerini gösteriyor.


Yeni Samsung Galaxy S21 FE’nin lansmanını heyecanla bekliyorduk. Cihazın ilk olarak Ağustos ayında gelmesi bekleniyordu, ancak devam eden pandeminin kurbanı oldu. Şimdi, popüler Samsung Galaxy S20 FE’nin halefinin mağazalara çıkması için Ekim ayına kadar beklemesi gerekebilir.


Son söylentiler, Samsung Galaxy S21 FE’nin 8 Eylül’de geleceğini öne sürüyor, ancak satışa sunulması için biraz daha beklememiz gerekebilir gibi görünüyor. Front Page Tech’te bulunan en son bilgilere göre Samsung, Galaxy S21 FE ön siparişlerini 20 Ekim Çarşamba günü başlatabilir ve lansmanı 29 Ekim Cuma günü gerçekleştirilebilir. cihazların mağazalarda ve ön sipariş verenlerin ceplerinde fiziksel olarak bulunacağı anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Prosser, kaynaklarının Samsung Galaxy S21 FE için olası bir duyuru tarihi hakkında bir şey duymadığını da söylüyor. Yine de en azından cihazın Grafit, Beyaz, Zeytin Yeşili ve Lavanta olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle piyasaya çıkacağını biliyor.

Diğer sızıntılar, cihazın Amerika Birleşik Devletleri’nde 6/8RAM ve 128GB/256GB depolama seçenekleriyle bir Qualcomm Snapdragon işlemciyi paketleyeceğini, Exynos 2100 yonga setinin ise uluslararası değişkene güç sağlayabileceğini gösteriyor. Ayrıca bir IP68 derecesi, bir ekran altı ultrasonik parmak izi sensörü, büyük olasılıkla bir telefotoya sahip olacak üçlü bir kamera kurulumu ve ana atıcıya eşlik edecek bir ultra geniş kamera sensörü ile gelebilir. Batarya bölümünde ise 25W hızlı şarj desteğine sahip 4.500mAh batarya görebiliriz.

Samsung Galaxy S20 FE 5G

Yeni Samsung Galaxy S21 FE’nin de sınırlı sayıda ve sınırlı pazarlara ulaşmasının beklendiğini unutmayın. Bu nedenle, bir tane kapmakla ilgileniyorsanız, hızlı hareket etmeniz gerekebilir.

Kaynak Ön Sayfa Teknolojisi