Samsung Galaxy S20 FE, Şubat 2021 Android güvenlik yamasını alıyor


Şubat ayı Android güvenlik yaması, ortadaki adam saldırılarıyla mücadeleye odaklanmış gibi görünüyor.


Samsung Galaxy S20 FE, Galaxy S20 serisinin en popüler telefonlarından biri oldu. Üst orta sınıf segmentinde çok sayıda özellik getiriyor. Şirket, akıllı telefonun fiyatını kontrol altında tutmak için doğru tavizleri verdi. Yakın zamanda Android 11 tabanlı One UI 3.0’a yükseltildi. Şimdi, akıllı telefon Şubat 2021 Android güvenlik yamasını almaya başladı. Güncellemenin, Google’ın işletim sisteminin son zamanlarda biriktirdiği bazı ortadaki adam saldırı güvenlik açıklarının üstesinden gelmeye daha fazla önem verdiği bildiriliyor. Bununla birlikte, OTA güncellemesinin şu anda hangi bölgelerde kullanıma sunulduğu henüz net değil.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

SamMobile tarafından hazırlanan bir rapora göre Samsung Galaxy S20 FE, Şubat 2021 Android güvenlik yamasını alıyor. Donanım yazılımı sürümü G780FXXS2BUA5 ile birlikte gelir. Ayarlar > Sistem güncellemeleri > Sistem güncellemelerini kontrol et > Şimdi indir > Güncellemeyi yükle seçeneğine giderek güncellemenin biriminiz için kullanıma sunulup sunulmadığını kontrol edebilirsiniz. Güncellemeyi yüklemeden önce telefonunuzun şarjının yeterince dolu olduğundan emin olun. Yeni güvenlik yaması dışında güncellemede yeni bir şey yok. Galaxy S20 FE, Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesini zaten aldı.

Rapora göre, güvenlik yaması 1 Şubat 2021 tarihli. Google’ın işletim sistemi tarafından biriken belirli güvenlik açıklarına daha fazla vurgu yapıyor. Samsung’a göre, Şubat ayındaki Android güvenlik yaması, ortadaki adam saldırılarıyla mücadeleye odaklanmış gibi görünüyor. Samsung, Galaxy S20 FE’nin yanı sıra Şubat 2021 Android güvenlik yamasını Galaxy S20 serisi ve Galaxy A8 (2018) için de kullanıma sundu. Samsung’un güncellemeleri ciddiye aldığını görmek güzel. Şirket, orta sınıf ve bütçe cihazları da dahil olmak üzere akıllı telefonlarında sürekli olarak güncellemeler yapıyor.

  • Samsung Galaxy S20 FE

    Yeni Samsung Galaxy S20 FE cep telefonunda güzel portreler, büyüleyici manzaralar ve net yakın çekimler için yüksek güçlü profesyonel lensler bulunur.

  • Samsung Galaxy S20 FE

    Yeni Samsung Galaxy S20 FE cep telefonunda güzel portreler, büyüleyici manzaralar ve net yakın çekimler için yüksek güçlü profesyonel lensler bulunur.