Samsung Galaxy Note Line Katlanabilir mi? (video)Apple’ın 16 inç MacBook Pro, Samsung Galaxy Tabs ve daha birçok cihazı bugün satışta

Haftayı Apple fırsatlarıyla kapatalım, çünkü onların favorileriniz olduğunu biliyoruz ve bana komik bakmayı bırakalım. Aslında 300 ABD Doları indirimli olan 16 inç MacBook Pro ile başlayarak, bu, Intel Core i9, 16 GB RAM ve 1 TB depolama varyantını 2499 ABD Doları karşılığında bırakır. Galaxy Tab S7+ ayrıca 100 Dolar indirimli, geriye yalnızca Wi-Fi, 128 GB depolama modeli 750 Dolar kalıyor. Apple’a dönersek, Apple Watch Series 6 ve SE’nin her ikisi de 20$ indirimli, yani Series 6 379$’dan ve SE 309$’dan başlıyor. Açıklamada diğer Apple ürünleri, diğer Samsung tabletler ve Logitech aksesuarları hakkında daha fazla fırsatımız var

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Netflix’in premium ve standart planları ABD’de fiyat artışı alıyor

Şimdi resmi haberlerle kalalım ve birkaç bölüm hizmetlerden bahsedelim ama aslında kötü haberle başlayacağız. Sana bakıyorum Netflix. Amerika Birleşik Devletleri’ndeyseniz şirket, Standart ve Premium abonelik planları için fiyat etiketlerini yükseltecektir. Standart Plan 1 $’lık bir artışla 14 $’a çıkıyor ve Premium Plan 2 $’lık bir artışla ayda 18 $’a çıkıyor. Duyuru yapıldıktan sonra, Netflix hisselerinin% 4,8 arttığı bildirildi çünkü yatırımcılar elbette daha fazla para için sizden para kazanmalarını istiyor. Görünüşe göre Netflix, “ekstra değer” sağladıklarını düşündükleri ülkelerde fiyatları yükseltmek için bunun bir fırsat olduğunu düşünüyor ve bu onların daha çeşitli TV şovları ve Filmler sunmaya devam etmelerini sağlıyor. Bir Netflix kullanıcısıysanız, kullanıcıları gerçek artıştan 30 gün önce uyaracaklar, bu nedenle abonelikten çıkmak istiyorsanız şimdi tam zamanı. Pandemi boyunca insanların aklını başında tutan tek hizmet, ne yazık ki daha fazla kar elde etmeye hazır görünüyor.

Artık yeni Apple One hizmet paketini edinebilirsiniz

Şimdi resmi haberlere ve hizmetlere bağlı kalarak, Apple One ile güzel bir güncellemeden bahsedelim. Dikkat etmediyseniz, Apple One temel olarak Apple’ın birden fazla Apple Hizmetini sabit bir ücret karşılığında almanızı sağlayan hepsi bir arada aboneliğidir. Özetlemek gerekirse, üç farklı katman vardır; Apple Music, Apple TV+, Arcade ve ayda 14,95 ABD doları karşılığında 50 GB iCloud’u içeren Individual planı. Aile planı aynı şeyi içerir, ancak 19,95 ABD Doları karşılığında 200 GB depolama alanı içerir. Son olarak, daha önce belirtilen tüm hizmetleri, Apple Fitness+, Apple News+ ve 2 TB iCloud depolamayı 29,95 ABD dolarına içeren Premier planı alırsınız ve aile planında olduğu gibi, bunu altı adede kadar aile üyesiyle paylaşabilirsiniz. Özetle bu kadar yeter, Apple One şu anda ABD’de ve 100’den fazla farklı ülkede resmi olarak kullanılıyor, ancak Apple Fitness+ gibi hizmetler hala çalışıyor ve bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek. Açıklamadaki bağlantılarda detaylandırılacak olan başka avantajlar da elde edersiniz. Bugün kaydolursanız bir aylık ücretsiz deneme hakkınız olur, ancak bu mevcut hizmetlerinizi etkilemez ve ayrıca, sizin yerinizde olsam birinci sınıf rotaya gitmeyebilirim çünkü bir Apple Watch satın almak size 3 ay ücretsiz verir.

LG, Mart ayında bize yeni bir amiral gemisi ve katlanabilir ekranlı bir telefon verebilir

LG Wing şimdiye kadarki en iyi telefon olmasa bile, şirket son zamanlarda ve esas olarak 2020 olmayan telefonları piyasaya sürerek bir şekilde ilgi odağı oldu. Ayrıca Wing’in Explorer Projelerinin sadece bir parçası olduğunu ve gelecekte daha fazla telefon almamız gerektiğini çok açık bir şekilde dile getirdiler ve hatta katlanabilir bir telefonla dalga geçtiler. Yeni bir rapora göre LG şu anda Rainbow ve Project B olmak üzere iki proje üzerinde çalışıyor. Rainbow, V Serisinin bir parçası olan klasik bir amiral gemisi olacak ve bunu 2021’in 1. Çeyreğinde beklemeliyiz. Project B büyük olasılıkla olacak o dönen telefon olsun ve rapor, Mart ayında beklememiz gerektiğini iddia ediyor. Elec, LG’nin bu yıl 26 milyon akıllı telefon beklediğini ve gelecek yıl için yaklaşık 30 milyon akıllı telefon beklediğini iddia ediyor ve dürüst olmak gerekirse, bu LG için çok da kötü değil çünkü en az başarılı departmanlarının akıllı telefonlar olduğunu biliyoruz. Görünüşe göre daha fazla telefon hattını ODM’lere kaydırmak istiyorlar, bu da 2018’deki %10’dan çılgınca bir artış olan yaklaşık %70’e. Göreceğiz, Wing gibi daha fazla telefon almaktan heyecan duyuyoruz, bu işi biraz daha eğlenceli hale getiriyor, ancak evet, Wing’in biraz çalışmaya ihtiyacı var.

Apple, MacBook Pro sayesinde 2020 Mac rekor satışlarını bildirdi

Bir saniyeliğine satış rakamları ve Apple hakkında konuşalım, çünkü Cupertino dün 2020 mali yılı için dördüncü çeyrek kazanç çağrısını yaptı. Ve Apple Silicon Mac’lere yaklaştığımız için bu segment için Mac’lere odaklanacağız. Onlara göre Apple, kısmen evde çalışma ve çalışma durumu sayesinde hem Mac’ler hem de iPad’ler ile pandemi sırasında başarılı oldu. Görüşme sırasında, geçen yıl yeni 16 inç ve yeni 13 inç modelini piyasaya sürdükleri MacBook Pro sayesinde elde edilen başarının büyük bir bölümüyle, iPhone’ların dışında ürünlerinin geçen çeyrekte toplamda %30 büyüdüğünü iddia ettiler. Genel olarak, Mac geliri 28,6 milyar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Apple Silicon devreye girdiğinde onları nasıl etkileyeceğini göreceğiz çünkü bu tür dramatik geçişler her zaman iyi gitmiyor.

Bu Samsung Galaxy Z Fold 3 mü yoksa Galaxy Note 21 mi?

Ve nihayet bugünün en sıcak haberi, Samsung ve 2021 için yol haritasıyla ilgili. Sonunda her şey mantıklı geleceği için benim için o kadar çıplak şeylerin bir karışımı. Hatırlarsanız, birkaç gün önce açılır kameralı Galaxy Z Fold serisi için yeni bir patent almıştık ama şimdi. Bugün muhtemelen bu Z Katlama ortaya çıktığından beri dilendiğimiz patente sahibiz. Bakın, yıllardır Samsung’un S ile birleştirmek için Note serisinden nasıl kurtulabileceğine dair spekülasyonlar var, ancak tek istediğimiz Z Katlama form faktörünün bir S Pen’e sahip olmasıydı. Peki, Nisan ayında dosyalanan bu yeni patent, tamamen çalışan bir S Pen’e sahip bir Galaxy Z Fold’u gösteriyor, ya da belki de Note adını koruyacaklar ve katlanacaklar? Kalem yuvası sağ alt tarafa gider ve teknik olarak, Not ile olduğu gibi telefonla etkileşime girmelidir. Gerçekten, buradaki en büyük sorun, kırışıkla nasıl etkileşime gireceği ve elbette, dirençli dokunmatik ekranlar asla iyi yaşlanmadığından, bu plastik koruyucu tabakanın çizikleri nasıl kaldıracağı olacaktır. Samsung’un, katlanabilir ekranın ekran kaleminin çalışması için sayısallaştırıcı gerektirmemesine izin veren AES teknolojisini araştırdığı bildiriliyor, ancak şimdi Note gibi çalışıp çalışmayacağını sorguluyoruz. Patent bu hafta onaylandı ve temelde hala Z Fold 3 veya Galaxy Note 21’den bir yıl uzaktayız, bu konuda işler zamanla ilginçleşmeli.

Abone:http://bit.ly/pocketnowsubhttp://pocketnow.com

Bizi takip edin:http://flipboard.com/@Pocketnowhttp://facebook.com/pocketnowhttp://twitter.com/pocketnow