Samsung Galaxy Note 20 Ultra, en son Black Friday fırsatlarıyla da biraz seviliyor


Samsung Galaxy Note 20 Ultra hala satışta ve ayrıca Kara Cuma boyunca ilginç indirimler alıyor.


Samsung Galaxy Note 20 serisi, yeni bir akıllı telefona sahip olmak isteyenler için hala mükemmel bir seçenek. Bu cihaz 2020’de piyasaya sürüldü, ancak göreceğimiz en son ve belki de son Samsung Galaxy Note. Cihaz şu anda Amazon.com’da 124,99 $ indirim alıyor, bu da kilidi açılmış cihazınızı 128 GB depolama ile 1.075 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına geliyor.


En son söylentiler, Samsung’un bu seriyi önümüzdeki ay üretmeyi durdurabileceği ve görünüşe göre bu serinin üretimini durdurabileceği için bunun, bunu veya başka bir yeni Galaxy Note cihazını satışta görebileceğiniz son sefer olabileceğini öne sürüyor. gelecekte yeni bir Galaxy Note yinelemesi. Durum ne olursa olsun, en yeni Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Qualcomm Snapdragon 865 5G işlemci, 8 GB RAM, 108 MP birincil kamera sensörü, 4.500 mAh pil, 6,9 inç ekran ve yerleşik bir S Pen içerir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ancak, aynı cihazı 825 dolara satan Samsung.com’a giderseniz daha ucuza alabilirsiniz. Galaxy S20 Ultra genellikle 1.200 ABD dolarıdır, ancak uygun bir cihazla takas etmeyi seçtiğinizde bu telefonu biraz daha uygun hale getirebilirsiniz. Bu takas anlaşmasının en yeni Galaxy Z Fold 3 veya Galaxy Z Flip 3’e uygulanan kadar ilgi çekici olmadığını biliyorum, ancak yine de, bu cihaz bir akıllı telefondan daha fazlası olacak, belki de sonuncusu. kendi türünden.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ürün kutu görseli

Samsung Galaksi Not 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 Ultra, 2021’de hala harika bir cihaz ve bu sevilen serinin son yinelemesi olabilir, bu yüzden hızlı düşünün ve bitmeden harekete geçin

Ve zaten Samsung.com’dan bahsettiğimiz için, uygun bir takastan sonra yalnızca 65 ABD Doları’na sunulan Samsung Galaxy Watch 4’e veya 200 ABD Doları’na satılan Amazon’a göz atabilirsiniz. 50 $ indirimden sonra.