Samsung Galaxy Note 20, Apple Watch SE ve daha fazlası satışta


En son Samsung Galaxy Note 20 serisini ve daha fazlasını indirimde bulduğumuz Amazon, eBay ve OnePlus.com’dan harika fırsatlar almaya devam ediyoruz.


Bakmak isterseniz diye son birkaç gün içinde birkaç Samsung fırsatı bulduk, ancak bugün geçen yılki Samsung Galaxy Note 20 serisinin Amazon.com’da indirimde olduğunu görüyoruz. İlk olarak, Galaxy Note 20 Ultra 250 $ indirim alıyor, bu da 128 GB depolama ile bu kilidi açık varyantı Mystic Black, Mystic White veya Mystic Bronze seçiminize göre 950 $’a satıyor.


Daha küçük Samsung Galaxy Note 20 de satışta. # 200 indirimi aldıktan sonra 800 $ ‘a gittiğini göreceksiniz. Bu telefonun kilidi fabrikada da açılmıştır ve Mystic Bronze, Mystic Gray ve Mystic Green renk çeşitleri mevcuttur. Samsung’un bu yıl bize bir Note serisi yenilemesi vermeyeceğini unutmayın, bu nedenle piyasada bulunan en son Galaxy Note’a sahip olmaya devam edeceksiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bununla birlikte, akıllı telefon fırsatları, geçen yılki OnePlus 8’in 300 $ ‘lık büyük bir indirim aldığını ve bu da onu 399 $’ a bıraktığını göreceğiniz OnePlus.com’a gittiğinizde daha iyi hale geliyor. Bu cihaz 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile donatılmıştır. Ve en yeni OnePlus 8T’yi istiyorsanız, 200 $ tasarrufla 549 $ karşılığında 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip bir tane alabilirsiniz.

Şu anda B&H’de 329$’a satılan en son Apple Watch SE Nike Edition için de bazı fırsatlar bulduk. Bu model, Gümüş Alüminyum Kasa, Saf Platin/Siyah Nike Spor kayış, LTE desteği ve 30 $ indirim ile 44 mm’lik bir modelle geliyor. Bununla birlikte, Amazon.com’da aynı 32 $ tasarrufla sadece 249 $ karşılığında GPS bağlantılı 40 mm modeli de alabilirsiniz.

Ayrıca, şu anda 14 $ indirim alan Super Smash Bros. Ultimate ile oynadığı ve sadece 46 $ karşılığında satışa sunulan birkaç Nintendo Switch oyununu da gördük. Mario Golf: Super Rush şimdi 10$ tasarrufla 50$’a alınabilir veya aynı fiyata en yeni Legend of Zelda Skyward Sword’a sahip olun.

Son olarak, Electric Volt renk seçeneğinde 56 $’a satılan Xbox Kablosuz Oyun Kumandasını da gördük, bu da 9 $ tasarruf anlamına geliyor. Bu seçenek genellikle 65 ABD Doları’na satılır ve en iyi yanı, tamamen yeni olması ve en son Xbox oyun konsollarından herhangi birinde bulunabilmesidir.

  • Super Smash Bros. Ultimate

  • Xbox Kablosuz Oyun Kumandası Elektrik Voltajı