Samsung Galaxy Fold 4, Flip 4, Watch 5 Unpacked etkinliğini buradan canlı izleyin


Tarih, başlangıç ​​saati ve YouTube canlı yayın bağlantısı da dahil olmak üzere Samsung Galaxy Z Fold 4, Flip 4 ve Watch 5 lansman etkinliğinin ayrıntılarını hemen burada yakalayın!


Samsung, bugün ilerleyen saatlerde ikinci Unpacked 2022 lansman etkinliğine ev sahipliği yapıyor ve burada katlanabilir Galaxy ürünlerinin yeni neslini tanıtması bekleniyor. Şirket, bir süredir katlanabilirlerinin lansmanıyla dalga geçiyor ve sonunda an geldi. Canlı lansman etkinliğine katılmak ister misiniz? Doğru yere geldiniz. Samsung Galaxy Unpacked lansman etkinliğinin ne zaman başlayacağını, nasıl izleneceğini ve ne bekleyeceğinizi öğrenmek için takip edin.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung Galaxy Unpacked etkinliği: Tarih ve Saat

Şirketin Galaxy Z Fold 4, Z Flip 4, Watch 5 ve yeni kulaklıkları duyurmasının beklendiği Samsung Galaxy Unpacked 2022’nin 2022’de gerçekleşmesi planlanıyor. 10 Ağustos 2022 Çarşamba, 09:00 ET’de.

Bu etkinlik, önceki birkaç Unpacked etkinliğinde olduğu gibi sanal olarak gerçekleştiriliyor. Neyse ki. Samsung, etkinliği YouTube’da canlı yayınlayacak (canlı akış bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz). İşte bazı bölgeler için başlama zamanlamaları:

  • ABD (Batı Sahili): 06:00 PT
  • ABD (Doğu Sahili): 09:00 ET
  • Birleşik Krallık: 14:00 GMT
  • Berlin: 15:00 CEST
  • Hindistan: 18:30 IST
  • Japonya: 22:00 JST
  • Sidney: 12:00 AEDT (11 Ağustos 2022)

Etkinliğin başlangıç ​​saatini yerel saat diliminize dönüştürmekte sorun yaşıyorsanız, bölgenizde Galaxy Fold 4 lansman etkinliğinin ne zaman başladığını öğrenmek için TimeandDate’e gidin.

Samsung Galaxy Unpacked: Canlı yayın

Samsung, lansman etkinliğini YouTube’da canlı yayınlayacak. Canlı akışı, hizmetin sunulduğu akıllı telefonlar, tabletler, konsollar, akıllı TV’ler ve daha fazlası gibi her platformda izlenebildiğinden, YouTube bir etkinliği canlı yayınlamanın en iyi yollarından biridir. Yukarıda gömülü lansman etkinliğinin canlı akışını yakalayabilirsiniz. YouTube üzerinden izlemek istemeyenler, etkinliği Samsung’un kendi web sitesinden canlı olarak da izleyebilirler.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ön ve arka

Samsung Galaxy Z Katlama 4 ve Çevirme 4

Samsung, 10 Ağustos 2022’de yeni Galaxy ürünlerini duyuracak. Etkinlikte duyurulacak yeni cihazlar arasında muhtemelen Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Watch 5 ve Galaxy Buds yer alacak. Artık Galaxy cihazınızı resmi Samsung Store sayfası üzerinden rezerve edebilirsiniz.

Ne bekleyebileceğinizi?

Samsung Galaxy Z Katlama 4

Lansman beklentileriyle yola çıkan Samsung, bugünkü etkinlikte yeni Galaxy Z Fold 4’ü tanıtacağını neredeyse onayladı. Yeni versiyonun daha küçük ve daha iyi bir menteşeye sahip olduğu, daha az görünür bir kırışıklığa ve daha fazla genel dayanıklılığa izin verdiği söyleniyor. Cihazın daha küçük ve biraz daha geniş olması da bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Fold 4 görseli

Kaynak: 91Mobiles

Pek çok kişi Samsung’un, tıpkı şirketin Galaxy S22 Ultra’sı gibi katlanabilir cihaza bir S Pen yuvası eklemesini beklerken, sızan tasarım görselleri durumun böyle olmadığını gösterdi. Bunun dışında, birkaç rapor da katlanabilir cihazın yeni Snapdragon 8 Plus Gen 1 biçiminde bir çip yükseltmesi alabileceğini öne sürdü.

Galaxy Z Fold 4 hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Yaklaşan Samsung katlanabilir hakkında teknik özellikleri, özellikleri ve daha fazlası dahil olmak üzere bildiğimiz her şeyi buradan öğrenin.

Samsung Galaxy Z Flip 4

Samsung’un Galaxy Z Fold 4’e ek olarak Galaxy Z Flip 4’ü de sergilemesi bekleniyor. Geçmişteki söylentiler, Samsung Galaxy Z Flip 4’ün yeni bir menteşeye sahip olacağını ve bu da onu eskisinden daha dayanıklı ve sağlam hale getireceğini gösteriyor. Kapaklı katlanabilir ayrıca daha büyük bir kapak ekranına sahip olabilir, bu da onu bildirimleri kontrol etmek ve özçekimleri önizlemek için daha kullanışlı hale getirir.

Samsung Galaxy Z Flip 4 görseli

Kaynak: 91Mobiles

Fold 4’e benzer şekilde, SoC bölümünde de iyileştirmeler bekleniyor. Samsung Galaxy Z Flip 3, pil ömrü ile mücadele etti ve mükemmel performansı ve daha iyi verimliliği ile söylentilere göre Snapdragon 8 Plus Gen 1, bu bölümde Fold 4’e yardımcı olabilir. Cihazla ilgili her şey etkinlikte açıklanacak ancak o zamana kadar Samsung Galaxy Flip 4 hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Samsung Galaxy Watch 5, Tomurcuklar ve Daha Fazlası

Galaxy Watch 5, Samsung’un katlanabilir ürünlerine eşlik etmesi en olası ürün. Samsung’un en çok satan akıllı saatlerinden birinin halefinin, vücut ısısı sensörü, daha uzun pil ömrü sağlayan daha büyük bir pil ve güncellenmiş bir tasarım dahil olmak üzere bir dizi iyileştirme ile gelmesi bekleniyor. Klasik model, Galaxy Watch 5 Pro olarak yeniden adlandırılabilir. Söylentiler ayrıca Galaxy Watch 5’in 300 € civarında başlayacağını öne sürüyor.

Galaxy Watch 4 Gümüş ve Pembe Altın Renkleri

Kaynak: Samsung

Son olarak, Samsung’un Buds Pro 2 adlı yeni premium kulaklıkları da tanıtması bekleniyor. Samsung, Ocak 2021’de ilk nesil Buds Pro’yu tanıttı ve şimdi bugünkü etkinlikte yeni bir sürümün duyurulması bekleniyor. Galaxy Buds Pro 2 hakkında pek bir şey duymamış olsak da, birkaç rapor, kulaklıkların gelişmiş pil performansı ve 24 bit ses desteği gibi özelliklere sahip olabileceğini gösteriyor.

Bugünkü Samsung Unpacked 2022’nin sadece markaların hayranları için değil, akıllı telefon dışında cihaz düşünenler için de heyecan verici bir etkinlik olacağına hiç şüphe yok.

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğini izleyemiyorsanız, lansmanı canlı olarak anlatacağımız Pocketnow web sitesini kontrol ettiğinizden emin olun. Bizi Instagram’da, Facebook’ta takip edin ve twitter Samsung’un etkinlikte duyurduğu her şeyden haberdar olmak için.