Samsung Galaxy Chromebook, Razer çevre birimleri ve daha fazlası satışta


Prime Day’e yaklaşmaya devam ederken hala inanılmaz tasarruflar elde ediyoruz. Bugün, Samsung Galaxy Chromebook ve daha fazlası satışta


Amazon ve Best Buy’dan harika fırsatlar almaya devam ediyoruz. Bu sefer UHD AMOLED ekrana, Intel Core i5 işlemciye, 8 GB RAM’e ve 256 GB depolamaya sahip 13,3 inç Galaxy Chromebook ile başlıyoruz. Bu Chromebook’un kolayca not almanıza, çizim yapmanıza ve belgeleri düzenlemenize olanak tanıyan yerleşik bir kalemle geldiğini unutmayın.


Ayrıca Fiesta Red’de, 13,3 inç QLED dokunmatik ekrana, Intel Celeron işlemciye, 4 GB RAM’e ve 64 GB depolamaya sahip Galaxy Chromebook 2, 100 ABD doları tasarrufla 449 ABD dolarına. Daha az güçlü bir işlemciye sahip olursunuz, ancak yine de baş döndürücü hızlara ve mükemmel pil ömrüne sahip olursunuz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, harika bir dizüstü bilgisayar, şu anda satışta olan bu oyun klavyelerinden biriyle daha da iyi görünecek. Şu anda 30 $ indirim alan Razer BlackWidow V3 ile başlayalım ve onu 110 $’a bırakalım. Bununla birlikte, şu anda 12 $ tasarrufla 48 $’a satılan daha uygun fiyatlı Razer Cynosa Chroma Oyun Klavyesini de seçebilirsiniz. Ve sonuna kadar gitmek istiyorsanız, piyasadaki en iyi klavyelerden birini edinin; Logitech G915 TKL’yi 40 $ indirimden sonra 190 $ karşılığında alabilirsiniz.

Son olarak, yeni dizüstü bilgisayarınızla birlikte kullanabileceğiniz yeni bir monitör de edinebilirsiniz ve bütçenizi sarsmayacak çok güzel iki seçeneğimiz var. Birincisi, şu anda 90 $ indirimden sonra 260 $’a satılan MSI Full HD parlamayan 27 inç kavisli oyun monitörü. Ve BenQ ZOWIE XL2411P 24 inç 144Hz Oyun Monitörü yalnızca 159$’a sizin olabilir ve yine de yeni bir monitör için 39$ tasarruf edebilirsiniz.