Samsung Galaxy Chromebook 2, V-MODA Crossfade 2 ve daha fazlası


Samsung Galaxy Chromebook 2

Bugünün en iyi fırsatları Amazon.com’da başlıyor. Burada Samsung Galaxy Chromebook 2’yi yüzde 16 indirimle 590$’a satın alabilirsiniz. Bu sürüm Fiesta Red olarak gelir ve bir Intel Core i3 işlemci, 8 GB RAM, 128 GB depolama alanı, 13,3 inç FHD dokunmatik ekran ve diğer harika özellikler içerir.


Tabii ki, 200 $’dan fazla tasarruf anlamına gelen yüzde 25’lik bir indirim aldıktan sonra 599 $’a gelen Cıva Grisi renk çeşidini de tercih edebilirsiniz. Aynı özelliklere sahip, ancak boya işi için 10 dolar daha ödemeniz gerekecek.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha bütçe dostu bir alternatif aradığınızı varsayalım. Bu durumda, 50 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 20’lik bir indirimden sonra şimdi 200 $’a satılan Acer Chromebook Spin 311 Convertible Laptop’a bakın. Bu model, daha küçük bir 11,6 inç HD dokunmatik ekrana, 4 GB RAM’e, 64 GB depolamaya ve kaputun altında bir Intel Celeron N4000 işlemciye sahiptir.

Daha da uygun fiyatlı bir seçenek, yüzde 23 indirim gördükten sonra şu anda 222 dolara satılan HP Chromebook 14 Dizüstü Bilgisayar olarak geliyor. Bu seçenek, 14 inçlik bir HD ekrana sahip olduğu için gruptaki en büyük ekranı barındırır ve ayrıca Intel Celeron N4120 işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile temel görevler için harika olacak yeterli güce sahip olursunuz.

Samsung Galaxy Chromebook 2

Samsung Galaxy Chromebook 2

Samsung Galaxy Chromebook 2, en güçlü Chromebook’lardan biridir. Intel Core i3 2,1 GHz işlemciye, 13,3 inç FHD QLED ekrana ve temel görevler ile okul çalışmaları için yeterli depolama alanına sahiptir.

V-MODA Çapraz Fade 2

V-MODA Crossfade 2 Long'un Sınırlı Üretim Modeli

V-MODA Crossfade 2 Kablosuz Codex Kulaklıkların Sınırlı Üretim Modeli’nde de bazı ilginç indirimler bulduk, şu anda yüzde 29’luk bir indirimden sonra 199$’a satılıyor. Bu kulaklıklar genellikle 280$’a satılır, ancak bugünkü anlaşma, bu kulaklıkların her birinin satış fiyatının yüzde 30’u Susan G. Komen® Meme Kanseri Vakfı’na bağışlanacağı için meme kanseriyle savaşmanıza yardımcı olacaktır.

Bu tasarımı sevmiyorsanız, şu anda yüzde 26 indirim aldıktan sonra 244 dolara satılan Mat Siyah V-MODA Crossfade 2 Wireless’ı da seçebilirsiniz. Bu kulaklıklar, 14 saate kadar kesintisiz müzik, harika ses ve kesinlikle bakışları üzerinize çekecek güzel bir tasarım sunacak. Ve daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, 38 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 15’lik indirim sayesinde şu anda 212 $’dan satışa sunulan Crossfade M-100 Master Kulak Üstü Kulaklıkları da seçebilirsiniz.

Sınırlı Üretim-Model-of-V-MODA-Crossfade-2-Susan-G-Komen-1

Sınırlı Sayıda Model V-MODA Crossfade 2 Kablosuz Codex Kulaklık

Sınırlı Sayıda Model V-MODA Crossfade 2 Kablosuz Codex Kulaklık, harika ses, uzun pil ömrü ve şık bir tasarım sunacak ve asil bir amaca katkıda bulunmanıza yardımcı olacaktır.

LG 32 İnç QHD IPS Ultragear Oyun Monitörü

LG Ultragear oyun monitörü Uzun

Ayrıca, yüzde 40 tasarruf anlamına gelen 200$’lık indirimden sonra şimdi 300$’a satılan LG 32-inç QHD IPS Ultragear Oyun Monitörü için harika bir fırsat eklemeliyiz. Ayrıca, bu model 1 ms tepki süresi, 165 Hz yenileme hızı, NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium uyumluluğu ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

Savaş istasyonunuzu yükseltmek için biraz daha fazla harcamak isterseniz, yüzde 22 indirim sayesinde 312 ABD dolarına satılan yeni bir AOC Kavisli UltraWide QHD Oyun Monitörü almayı da düşünebilirsiniz. Ya da 170 Hz yenileme hızları, 1 ms tepki süreleri, son derece düşük hareket bulanıklığı senkronizasyonu, FreeSync Premium Pro, Type C bağlantısı ve daha fazlasına sahip çarpıcı bir QHD ekrana sahip daha küçük 31,5 inç ASUS ROG Strix Kavisli Oyun Monitörünü 99 $’dan sonra 400 $’a alın indirim.

LG-32-İnç-QHD-IPS-Ultragear-Oyun-Monitör-IPS-1

32 inç LG Ultragear QHD

1 ms tepki süresi, 165 Hz yenileme hızı, NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium uyumluluğu ve daha fazlasıyla gelen LG 32 İnç QHD IPS Ultragear Oyun Monitörü ile oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

Razer Viper Ultimate Oyun Faresi

Razer Viper Ultimate Uzun

Tabii ki, oyun deneyiminizi yüzde 54’lük çılgın bir indirimden sonra 60 dolara satılan yeni bir Razer Viper Ultimate Hafif Kablosuz Oyun Faresi ile de geliştirebilirsiniz. Veya yüzde 10 indirim aldıktan sonra 145 ABD dolarına satılan seksi görünümlü Logitech G502 X PLUS LIGHTSPEED Kablosuz RGB Oyun Faresini edinin. Son olarak, CORSAIR M65 RGB Ultra Kablosuz da indirimde ve sizinkini 20 $ indirim gördükten sonra 110 $ karşılığında alabilirsiniz.

Razer Viper Ultimate Kablosuz Oyun Faresi

Razer Viper Ultimate Hafif Kablosuz Oyun Faresi, 20K DPI optik sensör, inanılmaz hızlı anahtarlar, renk aydınlatması, 8 programlanabilir düğme ve 7 saate kadar pil ömrü ile birlikte gelir