Samsung Galaxy Buds Live, Apple Watch SE ve daha fazlası indirimde


Samsung Galaxy Buds Live, Beats kulaklıklar ve daha fazlasını indirimde bulduğumuz Amazon.com’dan güzel fırsatlar almaya devam ediyoruz.


Amazon.com’dan harika fırsatlar almaya devam ediyoruz. Bu sefer dikkatimizi aksesuarlar için giyilebilir aksesuarlara odaklıyoruz. İlk olarak, Samsung Galaxy Buds Live’ın Beyaz modeli şu anda 50 $ indirim alıyor, bu da bir çifti 120 $ gibi düşük bir fiyata alabileceğiniz anlamına geliyor. Bu kablosuz kulaklıklar, Aktif Gürültü Engelleme ve 29 saate kadar pil ömrü ile birlikte gelir. Diğer renk seçeneklerini seçebilirsiniz, ancak bunlar size yalnızca 20$ kazandıracak, yani bir çifti 150$’a alabilirsiniz.


Daha uygun fiyatlı seçenekler arıyorsanız, şu anda 10$ indirim aldıktan sonra 40$’a satılan yeni Beats Flex Kablosuz Kulak İçi Kulaklığımız var. Apple W1 Kulaklık Çipi, sınıf 1 Bluetooth ile donatılmış olarak gelirler ve 12 saate kadar kesintisiz çalma sağlarlar. Ancak bu fırsat sadece Beats Black ve Yuzu Yellow renk seçeneklerinde geçerlidir. İçeride kalıp en sevdiğiniz oyunları oynamak için bir çift kulaklık istiyorsanız, HyperX Cloud Alpha S’yi 40 $ tasarrufla 90 $’a alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yeni bir saat arayanlar için, Apple Watch SE’yi yalnızca GPS özellikli 40 mm sürümünde 15 ABD doları tasarrufla bulduk, yani sizinkini 264 ABD dolarına alabilirsiniz. Bu model, büyük bir OLED ekrana ve Apple Watch Series 3’te bulunandan iki kat daha hızlı bir işlemciye sahiptir. Ayrıca antrenmanlarınızı ölçer ve günlük aktivitenizi takip eder. Ayrıca, düzensiz kalp ritmini ve daha fazlasını bildiren bir kalp atış hızı monitörüne sahiptir.

Bununla birlikte, daha çok klasik saatlere ilgi duyuyorsanız, birkaç aptal saat modelinde biraz tasarruf edebilirsiniz. İlk olarak, şu anda 54,74 $ tasarrufla 74,26 $’a satılan Grant Paslanmaz Çelik Kuvars Kronograf Saati buluyoruz veya 43,74 $ indirimle 96,26 $’a bırakan Diesel Erkek Master Chief Paslanmaz Çelik Kuvars Saati alıyoruz. Ve yeni Samsung Galaxy SmartTag Bluetooth Tracker ile ilgileniyorsanız, şu anda 24 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz, bu da 6 $ tasarruf anlamına gelir.