Samsung Galaxy Book Pro, Sony WF-1000XM4 ve daha fazlası


Samsung Galaxy Kitap Pro

samsung galaxy book pro arka pocketnow

Bugünün en iyi fırsatları, yüzde 11’lik tasarruf anlamına gelen 141$’lık indirimin ardından şimdi 1.159$’a alınabilen Samsung Galaxy Book Pro ile başlıyor. Samsung Galaxy Book Pro, halen geçerli bir Intel Core i7 işlemci, 512 GB depolama alanı, 16 GB RAM, güzel bir 15,6 inç AMOLED ekran, 20 saatlik pil ömrü ve daha fazlasını içerir. Bununla birlikte, nihai fiyat etiketini de etkileyecek diğer konfigürasyonlara da göz atabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bununla birlikte, 240 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 22’lik çok ilgi çekici bir indirim aldıktan sonra şu anda 859 $ karşılığında mevcut olan yeni bir Lenovo Thinkpad C13 Yoga Chromebook Slim Dizüstü Bilgisayar satın almayı da düşünebilirsiniz. Bu model daha küçük 13,3 inç ekrana, 256 GB depolamaya, 16 GB RAM’e ve AMD Ryzen 7 işlemciye sahiptir. Ve bu hala bütçeniz için çok fazlaysa, 58 $ indirimden sonra 690 $’a satılan Acer Chromebook Spin 713 2’si 1 arada ürünü almayı da düşünebilirsiniz.

PBI Samsung Galaxy Kitap Pro

Samsung Galaxy Kitap Pro

Orijinal Samsung Galaxy Book Pro, yeni bir dizüstü bilgisayar satın almak isteyenler için hala harika bir seçenek. Bir Intel Core i7 işlemciye ve işinizi halletmenize yardımcı olmak için fazlasıyla yeterli RAM ve depolamaya sahiptir.

Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4 Uzun

Kaynak: Sony

Ses bölümüne geçersek, Sony WF-1000XM4’ü de yüzde 11 indirimle yakaladık, bu da 31,99 $ tasarruf anlamına geliyor. Başka bir deyişle, bu harika kablosuz kulaklıklardan bir çifti 248 dolara alabilirsiniz.

Sony WF-1000XM4 Endüstri Lideri Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip Gerçekten Kablosuz Kulaklıklar, Gümüş varyantı veya Siyah seçeneğini tercih edebileceğiniz gibi iki farklı renk seçeneğiyle sunulur. Her iki durumda da, olağanüstü ses kalitesi, kristal netliğinde çağrı kalitesi, hüzmeleme mikrofonu ve kemik iletimi sensörleri, 8 saate kadar dinleme süresi ve IPX4 derecesi sunmalarına yardımcı olacak bir Entegre İşlemci V1 alacaksınız.

Daha bütçe dostu bir şey arıyorsanız, 50 $ indirimden sonra 100 $ karşılığında sunulan Beats Studio Buds’ı da düşünebilirsiniz. Ya da JBL Live Ücretsiz NC+ – Gerçek Kablosuz Kulak İçi Gürültü Önleyici Bluetooth Kulaklıkları alın ve şimdi yüzde 46’lık çılgın bir indirimden sonra 81 $’a alın.

Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4

Daha ucuz bir çift Sony WF-1000XM4 satın alın ve aynı zamanda mükemmel pil ömrü sağlayacak, piyasadaki en iyi gürültü önleyici kablosuz kulaklıklardan bazılarına sahip olun.

Pozitif Izgara Kıvılcım Gitar Amfisi

Pozitif Izgara Kıvılcım Gitar Amfisi Uzun

Kaynak: Pozitif Izgara

Ayrıca gitarınız için birkaç amfi için fırsatlar bulduk ve bu normal amfiniz değil çünkü Positive Grid Spark Gitar Amplifier, seslerinizi kontrol etmek ve istediğiniz her şeyi kaydetmek ve çalmak için doğrudan akıllı telefonunuza bağlanan akıllı bir amfidir. . Yüzde 15 indirimden sonra 255 dolara satılıyor, bu da 44 dolar tasarruf anlamına geliyor.

Ayrıca, Positive Grid Spark Gitar Amplifikatörü, tercih ettiğiniz enstrüman için PositiveGrid’in BIAS gerçekçi sanal tüp amfileri ve efektleri tarafından desteklenen ToneCloud’da on binden fazla amfi ve FX ön ayarına erişmenizi sağlayacaktır. Spotify, Apple Music ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz akış uygulamasından da müziğinizi içe aktarabilirsiniz. Ayrıca 40W güce de sahip olursunuz, bu da, oyununuz o kadar iyi değilse, komşularınızı rahatsız etmek için fazlasıyla yeterli olacağı anlamına gelir.

Benzer fırsatlar, 15 $ indirimden sonra 270 $ ‘a bir Marshall Amps Gitar Kombo Amplifikatörü veya 12 $’ lık bir indirimden sonra 180 $ ‘a Marshall Amplifier Hoparlör alacak.

Pozitif Izgara Kıvılcım Gitar Amfisi

Pozitif Izgara Kıvılcım Gitar Amfisi

Telefonunuz aracılığıyla tonlarınızı kontrol etmenizi, parçalarınızı kaydetmenizi ve daha fazlasını sağlayan Positive Grid Spark Guitar Amplifier ile en sevdiğiniz melodilerin keyfini çıkarın ve içinizde yaşayan gizli rock yıldızını serbest bırakın.

Govee Kayar Led Duvar Lambası

Govee Glides Led Duvar Lambası Uzun

Kaynak: Govee

Devam ediyoruz, şimdi birkaç anlaşmadan sonra Govee Glides Led Duvar Işıklarının sadece 52 dolara satıldığı aydınlatma departmanına gidiyoruz. Govee Glides Led Duvar Işıkları genellikle 80 ABD dolarına satılır, ancak sayfadaki kupon size anında 15 ABD doları tasarruf sağlar, bu da 6 parçalı kitiniz için yine de 65 ABD doları ödemeniz gerektiği anlamına gelir. Ancak, 28 $ indirim kazanmak istiyorsanız, ödeme sırasında GOVEE610AE promosyon kodunu girmeyi unutmamalısınız.

Bu harika ışık şeritleri Alexa, Google Asistan ve en sevdiğiniz dijital asistanlarla çalışır. Ev odası dekorasyonu ve arka plan akışı için mükemmeldirler ve en iyi yanı, kolayca kurulabilmeleridir. Sesli komutlarla kontrol etmek istemiyorsanız, bunları telefonunuzdaki Smart App aracılığıyla da kontrol edebilirsiniz.

Bununla birlikte, Nanoleaf Lines WiFi Smart RGBW 16M+ Renkli LED Kısılabilir Oyun ve Ev Dekorasyonu Duvar Lambaları Başlangıç ​​Kiti olarak gelen daha pahalı bir seçeneği de tercih edebilirsiniz. Veya yüzde 50’lik heyecan verici bir indirim aldıktan sonra Nanoleaf Shapes Mini Triangles’ı 60 $ karşılığında alın.

Govee Kayar Led Duvar Lambası

Govee Kayar Led Duvar Lambası

Govee Glides Led Duvar Işıkları her durum için havayı ayarlamanıza yardımcı olacağından, mağaranıza, oturma odanıza veya istediğiniz başka bir odaya yeni bir hayat verin.

SanDisk 1 TB Extreme Taşınabilir SSD

SanDisk Uzun

Kaynak: Sandisk

Son olarak, cebinizde 117 $ kalmanıza yardımcı olacak yüzde 47’lik bir indirim aldıktan sonra 1 TB modeliyle şimdi sadece 134 $’a giden SanDisk Extreme Portable SSD’de de harika tasarruflar bulduk. Buna ek olarak, hareket halindeyken 500 GB’a kadar yer kaplamanıza yardımcı olacak en küçüğü veya 45 $ ve 250 $ tasarruf sağladıktan sonra sırasıyla 105 $ ve 450 $ karşılığında satılan 4 TB modeli de dahil olmak üzere daha fazla depolama seçeneği vardır.

SanDisk Extreme Portable SSD, Type-C konektörlü tüm cihazlarla uyumludur; bu, kişisel eşyalarınızı veya işinizle ilgili her şeyi taşımanız için mükemmel olacağı anlamına gelir. Ve en iyi yanı, IP55 derecesine ve iki metreye kadar düşme korumasına sahip olmasıdır; bu, birkaç istenmeyen kazadan sonra bile bilgilerinizin güvende olacağı anlamına gelir.

SanDisk Taşınabilir SSD

SanDisk 1 TB Extreme Taşınabilir SSD

Bilgilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olacak taşınabilir ve dayanıklı bir SSD olan SanDisk Extreme Portable SSD ile akıllı telefonunuz, dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz, kameranız ve daha fazlası için daha fazla depolama alanı elde edin.