Samsung Galaxy A53 vs. S21 FE: Hangi değer telefon gerçek değer?


Galaxy S22+ gibi amiral gemisi bir cihaz kadar pahalı olmayan harika bir Samsung telefon arıyorsanız (yeni sekmede açılır), Galaxy A53 5G ve Galaxy S21 FE harika seçenekler. Ancak Galaxy S21 FE, Galaxy A53 5G’ye gerçekten değer mi? Bütçe dostu bu iki telefonu karşılaştırıyoruz (yeni sekmede açılır) hangisinin zor kazandığınız dolarlara değdiğini görmek için.

Samsung Galaxy A53 ve S21 FE: Tasarım ve görüntüleme

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Samsung Galaxy A53 5G ve Galaxy S21 FE

(İmaj kredisi: Harish Jonnalagadda / Apoorva Bhardwaj / Android Central)

Her ikisi de Galaxy A53 5G (yeni sekmede açılır) ve Galaxy S21 FE (yeni sekmede açılır) dış görünüşleri şüphe götürmez biçimde modern Samsung cihazlarıdır. Arkadaki büyük kamera tümseği, kavisli kenarlarla kademeli olarak ortaya çıkıyor ve kamera sensörlerinin dikey yönü iki cihaz arasında son derece benzer. Bununla birlikte, Galaxy S21 FE, Galaxy S21 veya S22’nin stilini daha yakından takip ederek onu bu birinci sınıf telefonlarla daha iyi hizalar.