Samsung Galaxy A53 fiyatı ve resmi kılıfları yeni sızıntıyla ortaya çıktı


Henüz duyurulmamış Galaxy A53 kısa süre önce bir Sırp web sitesinde satışa çıktı ve yeni görüntüler, yaklaşmakta olan akıllı telefon için resmi görünümlü kılıfları sergiledi.


Samsung Galaxy A53’ün şirketin tüm harika yeni amiral gemisi özelliklerini uygun fiyatlı bir pakette bir araya getiren yeni orta sınıf olması bekleniyor ve akıllı telefonun yakında duyurulması bekleniyor. Henüz duyurulmamış Galaxy A53 kısa süre önce bir Sırp web sitesinde satışa çıktı ve yeni görüntüler, yaklaşmakta olan akıllı telefon için resmi görünümlü kılıfları sergiledi.


Yeni Galaxy A53 kılıfları internete sızdı ve yaklaşmakta olan orta sınıf için tasarımı bir kez daha ortaya çıkardı ve bildirilen resmi vakaları sergiledi. Kılıflar, cihazın yakın zamanda görülen ve Galaxy A53’ü dört farklı renkte gösteren çizimleriyle de eşleşiyor gibi görünüyor. Listelerde (üzerinden Uygulamalar Ve GSMArena), Galaxy A53 için askı kılıfları ve akıllı telefonun rengiyle eşleşen birkaç başka silikon kılıf bulduk. Ayrıca ayaklıklı ve diğer açılır kapanır kapaklı daha fazla kılıf vardır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Öte yandan 034Mobile, henüz duyurulmamış Galaxy A53 5G’yi bir web sitesinde 349 € karşılığında yayınladı. Liste, 6 GB bellek ve 128 GB depolama yapılandırması olduğunu ve çift SIM’i desteklediğini ve 5G uyumluluğuna sahip olduğunu iddia ediyor. Liste ayrıca, Galaxy A53’ün daha önce görülen tasarım sızıntılarını ve render’larını doğrulayan dört resim içeriyordu.

Samsung Galaxy A53’ün henüz duyurulmamış Exynos 1200 yonga seti ile piyasaya sürüleceği söyleniyor ve 6/8 GB RAM ve 128 GB genişletilebilir depolama alanına sahip. Arka tarafın dört sensörden, 64MP birincil, 12MP ultra geniş, 5MP makro ve 5MP derinlik sensöründen oluşacağı bildiriliyor. Cihazın 5.000 mAh bataryaya sahip olacağı ve 25W hızlı kablolu şarjı destekleyeceği bildiriliyor. Daha önce, cihazın Avrupa’da 460 € fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceği bildirilmişti, ancak bu noktada, bu daha yüksek özellikli model için olabilir. Galaxy A53’ün yakın zamanda duyurulması bekleniyor.

Samsung Galaksi A52

Samsung Galaksi A52

Samsung Galaxy A52, büyük bir 6,5 inç Super AMOLED 120Hz ekrana, mükemmel pil ömrüne ve hızlı performansa sahiptir. Ayrıca arkasında mükemmel kameralar var ve oyun oynamak, çoklu görev yapmak ve internette gezinmek için mükemmel.